Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı

Tığla örülen bebek yelekleri anlatımlı çok şık bir model hazırladık. Toz pembe bir model. İstediğiniz yaş grubundaki çocuğunuz için örebilirsiniz. Kenar kısımlarını da püsküllerle süsledik. Sizler süslemek için farklı teknikler de kullanabilirsiniz. Püsküller sade ve şık olmuş. Bebek yeleklerinde, bebek örgü modellerinde sizler için en yeni modelleri araştırıp yapılışı ile birlikte yayınlamaya çalışıyoruz. Yapılışı olmayan modellerin bazılarını resimlerden, bazılarını şemadan çıkartmaya çalışarak sizler için anlatımını hazırlamaya çalışıyorum. Bu modelde yine sizlere şemadan anlatımını hazırlayacağım bir örnek. Kız bebek yelek modeli anlatımlı örnek resimden çıkartmaya çalıştığımız bir model. Tığ işi kız çocuk yazlık bluz yapılışını da şimdi paylaşacağımız model gibi gömlek üzerine giydirebilirsiniz.

Kolay Süveter Modelleri Anlatımlı

Yelek olarak da örebilirsiniz. Süveter olarak da. Çok şık bir örnek. Tığla örülen bebek yelekleri anlatımlı modelin yapılışını şemalı olarak hazırladık. Süveter olarak yapacağız. Tığ işi örgü modelleri sevenler bu örneği çok sevecekler. Birçok örgü modelinde kullanabilirsiniz. Yazlık battaniye olarak yapabilirsiniz. Altına kumaş geçirerek örebilirsiniz. Modelde iplik olarak dantel pamuklu iplik kullanılmıştır. Tığ olarak 2 mm tığ. Tığ ölçüleri kullanacağınız ipe göre değişiklik gösterebilir. Ve örneğin genişlik ve uzunluğu da yine kullanacağınız ipe göre değişecektir. Örneğin şeması ile başlayalım.

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 8

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 7

Şemada artılar sık iğneyi , daireler zinciri , uzun çizgiler trabzanı temsil ediyor. Uzun çizgiler üzerine bulunan çizgiler tığa kaç kez ip dolayarak trabzan yapmanız gerektiğini temsil ediyor. Şemanın başında bulunan sayılar turları temsil ediyor.

Ve süveter bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir.

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 6

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 5

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 3

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 2

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 1

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı

Tığla Örülen Bebek Yelekleri Anlatımlı 4

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/25043.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler