Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dikişsiz Kapşonlu Bebek Yeleği Yapılışı

Deniz minaresi örgü modeli yapılışından çok şık kapşonlu bebek yeleği yapıyoruz. Örnek olarak başka modellerde kullanabilirsiniz. Deniz minaresi çok güzel yakışmış. Yeleğe kol ekleyerek kapşondan başlamalı bebek hırkası anlatımlı yapabilirsiniz. Daha önce kapşonlu modeller isteyenler için çok güzel ve kolay örgü modellerinden anlatımlarımız olmuştuk. Haraşo örgü modelinden kapişonlu örgü hırka nasıl yapılır anlatmıştık. Ahududu örgü modelinden yaptığımız kapişonlu örgü ceket yapılışı da çok sevilen modellerden. Ahududu modelinin farklı isimleri de mevcut. Mantar örgü modeli, kozalak örgü modeli olarak da geçiyor. Çok şık bir model. Her örgü modelinde kullanabilirsiniz. Büyükler için olan örgü modellerinde de kullanabilirsiniz.

Bebek Yelek Örnekleri Anlatımlı Kapşonlu ve Dikişsiz

Çok şık bir yelek modeli. Kaşponlu. Kapşon kısmında dikiş yok. Bu güzden bebeklerimizi rahatsız etmeyecek. İlmek sayılarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kız çocuklarınız için , erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Baştan sona anlatımı videoda. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Beğendiğiniz marka iplerle örebilirsiniz. Bebeklerimiz için uygun olan ipleri seçebilirsiniz. Çok daha iyi olacaktır. Ve şiş olarak aldığınız iplere uygun şişler tercih edebilirsiniz. Şimdi modelin nasıl yapıldığına geçelim.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Dikişsiz Kapşonlu Bebek Yeleği Yapılışı”
  1. nagihan dedi ki:

    Merhaba ben de oğlumaoğkuma kapşonlu yelek başladım etekten başlanıyor on arka butun oruluyor fakat kol kısmı nasıl yapılıyor ben bilemedim boyle bir modeli anlatan bir yazı yada video da bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz çok sevinirim

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Nagihan Hanım. Videoda 24. dakikadan itibaren kapşonun nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler