Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantelli Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yeleği modellerinden güzel, kolay ve şık bir modelin yapılışını hazırladık. Adım adım dantelli bebek yeleği yapılışı hazırladık. Bebek yelekleri kız bebekler için uygun. Kız bebek yelek modellerinde hem kolay olsun hem de çok şık olsun derseniz bu modeli kaçırmayın. Dantel yaka modelleriyle, fistolarla yine tığ işi kenar oyası modelleriyle yeleklerinizi süsleyebilirsiniz. Kolay örgü bebek yeleklerini küçük dokunuşlarla dikkat çekici güzelliğe çevirebilirsiniz. Dantelli bebek yeleği yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz örgü yelek modellerinden bahsedelim.

Bu paragrafta birkaç bebek yeleği yapılışından bahsedeceğiz. Bu modeller çok güzel. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Mesela 2 motiften bebek yeleği yapılışı çok hoşunuza gidecek muhteşem bir model. Renk de modelde dikkat çekici güzellikte. Örgü bebek yeleği yapımında kullanılan örnek yetişkin örgülerinde de kullanılıyor. Süpürge örgü modeli olarak geçiyor ismi. Özellikle örgü hırkalarda çok güzel duruyor. Süveter modelleri yapılışı hazırlamıştık. Muhteşem bir model. Elbise, etek, pantolon her türlü kombin yaparak kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi çok beğeneceğimiz dantelli bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Dantelli Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Haraşo örgü modelleri, roba kısmında ajurlu bir model yakasında zarif danteliyle çok şık bir yelek. Kol kısmını uzatarak bebek örgü hırka modelleri olarak kullanabilirsiniz. Altına güzel örgü etek modelleri, örgü pantolonlar örebilirsiniz. Yeleğin içine güzel örgü jile modelleri örebilirsiniz. Güzel takımlar oluşturabilirsiniz.

Dantelli Bebek Yeleği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi bu yeleğin yapılışını öğreneceğiz. Dantelli bebek yeleği yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler