Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Model Yelek Örnekleri

Şiş örgü modellerinden yepyeni bir bebek yelek modelleri daha. Kolları, yakası, etek ucu ajurlu örgü modellerinden. Aynı modeli farklı bebek yeleklerinde de kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Son model bebek yeleklerini anlatımlı videoda bulabilirsiniz. Kız bebekler için uygun bir yelek. Kolları uzatarak ve kol ucuna örnek koyarak bebek hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. El örgüsü yelek modelleri çok beğeneceğiniz ve hemen örmek isteyeceğiniz bir örnek. Çok model anlatımı var. Beğendiğiniz modelleri çocuklarınıza, torunlarınıza, yeğenlerinize örebilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak bebek örgü yelek modelleri de çok iyi fikir olacaktır. Hadi şimdi şiş ile ördüğümüz yeni model yelek örneklerinin tarifine geçebiliriz.

Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışı

Süper bir model. Her renk ile çalışabileceğiniz bir model. Belinde kurdelesi, inci düğmeleri ve örneği ile çok severek öreceğiniz bir tarif. Malzeme olarak bebe yünü, 5 adet düğme ve kurdele kullanıyoruz. Yakadan başlama örgü modellerinden. Yakadan başlama yelek modeline 43 ilmek atarak başlıyoruz. Ve modeldeki gibi örmeye başlıyoruz.

Yeni Model Yelek Örnekleri

Bebek yelek modelleri bittiğinde yukarıdaki gibi duracak çok güzel değil mi. 2 farklı renkle örülmüş modellerini de görmüş olduk. Yeni model yelek örnekleri tarifi baştan sona ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz. Bebe yünleri ile örülen bu harika yeleğin yapılışı için videoyu izlemeniz yeterli. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler