Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yelek Örgü Modelleri ve Yapılışları

Şiş örgü modelleri ile harika bir bebek yelek modelleri yapılışı hazırladık. Yine bir örgü tasarım videosu. Yelek örgü modelleri ve yapılışları detayları videoda. Her renk ile örebileceğiniz bir bebek yelekleri örneği. Son model bebek yeleklerini sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Keyifle çocuklarınıza, torunlarınıza örebilirsiniz. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş bebek için örebilirsiniz. 0 – 6 aylık bebek yeleği yapılışı olarak da örebilirsiniz. Daha fazla bebek örgü modelleri ve yapılışları için önceki tarifleri inceleyebilirsiniz. Şimdi şiş ile ördüğümüz modeli inceleyelim.

Örgü Yelek Modelleri ve Yapılışları

Şiş örgü ile örülen kenarı dilimli süper bir model. Bebek yelek modellerini her yaşa göre örebilirsiniz. Detaylar videoda. Baştan sonra ayrıntılı anlatımlı ile. Haraşo örgü modellerinden önleri düğmeli kollarında dilimleri ile süper bir örnek. Önlerinde çeşitli süslemeler kullanabilirsiniz. Sade hali ile de çok güzel bir model. Hadi yelek örgü modelleri ve yapılışlarını yakından inceleyelim.

Yelek Örgü Modelleri ve Yapılışları

Yelek Örgü Modelleri ve Yapılışları 1

Yelek Örgü Modelleri ve Yapılışları 3

Yelek Örgü Modelleri ve Yapılışları 2

Yelek Örgü Modelleri ve Yapılışları 4

Çok güzel bir yelek. Pembeler, sarılar da çok yakışacak. Şık bebek yeleklerini hediyelik olarak da örebilirsiniz. Satış içinde çok güzel bir model. Kolları uzatarak bebek hırka modelleri olarak örebilirsiniz. Hırka olarak da çok güzel duracak bir örnek. Hadi şimdi tüm detayları ile yeleğin yapılışına göz atalım. Ve keyifle örelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler