Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

2-3 Yaş Erkek Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Örgü modelleri ve yapılışlarında erkek bebekler için çok şık bir yelek modeli anlatımıyla devam ediyoruz. 2 -3 yaş erkek bebek yeleği nasıl örülür adım adım tüm detaylarıyla anlatılmakta. Tabi bu güzel örgü yelek modellerine kol eklemesi yaparak erkek bebek örgü hırka modelleri olarak da örebilirsiniz. Erkek hırkası olarak ördüğünüzde kolları düz örebilirsiniz. Yada kolun tam orta kısmına baklava desenini ekleyebilirsiniz. Bebek yeleklerinde çok güzel modellerin yapılışına değindik. Bugün de erkekler için şişle güzel bir yelek örüyoruz. Daha güzel yelek modellerinden bahsedelim. Daha sonra yeni modelimizin yapılışına geçeriz.

Bu paragrafta yine erkek bebeklerine özel yeleklerden bahsedeceğiz. Haraşolar, burgular, pirinçler, selanikler, baklava dilimleri gibi birçok örnekle yelekler örebilirsiniz. Mesela kolay erkek bebek yeleği yapılışı çok beğeneceğiniz modellerden biri. Şal yakalı muhteşem bir model. V yakalı yeni doğan bebek yeleği yapılışı hasır örneği sepet örneği ile yapılan modellerden. Burgulu erkek bebek yeleği yapılışı tamamlandığında çok şık duruyor. Yine çok şık duran 2-3 yaş erkek bebek yeleği nasıl örülür detaylara geçelim.

İki Şişle Erkek Bebek Yeleği Yapılışı

2-3 yaş bebekler için burgularla, baklava dilimleriyle örülmüş çok hoş bir yelek hazırladık. Adım adım yeleğin nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra torunlarımıza, çocuklarımıza yeleği örmeye başlayacağız. Sevdiklerimizin çocukları için hediye olarak öreceğiz. Veya satış için de en güzel bebek örgülerini öreceğiz.

2-3 Yaş Erkek Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Örgü tasarım Işıl Hanımın ellerinden çıkan çok güzel bir yelek. Son olarak anlatıma geçelim. Detaylı bir şekilde 2-3 yaş erkek bebek yeleği nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler