Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Bebek yelek modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Dantel bebek yelek modeli yapılışı. Pamuklu, yünlü iplerle örebilirsiniz. Merserize pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Bebek yeleklerinde beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Çok güzel ve kolay bir örnek. Severek örebileceğiniz bir model. El örgüsü yelek modellerini kol eklemesi yaparak örgü hırka modelleri olarak örebilirsiniz. Önü ve arkayı tek parça örerek örgü süveter modelleri olarak örebilirsiniz. Örgü süveter yapımı olarak da çok güzel duracak bir model. Dantel bebek yelek modeli yapılışı için daha önce de farklı model yapılışları hazırladık. Şimdi yeni modelimizin tarifine geçelim.

Bebek Yeleği Yapılışı Kolay

Yaz aylarında, baharda, serin akşamlarda kullanabileceğiniz çok güzel bir yelek tarifi hazırladık. Bebek yelekleri. Bir alış veriş merkezinde çocukları klima rüzgarından korumak için kullanabilirsiniz. Birçok renkle örebileceğiniz bir örnek. Yaz için örmek istediğinizde yaza uygun ipler seçebilirsiniz. Pamuklu, merserize, keten ipler seçebilirsiniz.

Yeleği bütün olarak örüyoruz. Ön parçalar, arka parçalar ayrımını yapıp daha sonra bu kısımları örüyoruz. Güzel bir kol eklemesi yapıp yeleği tamamlıyoruz. Önce şemamızı görelim.

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı 3

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı 4

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı 2

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Güzel ve kolay bir örnek. Zincir sayıları ayarlanarak her yaşa göre örülebilir. Severek öreceğiniz modellerden biri olacak. Zincir sayıları ayarlanarak anne kız, abla kardeş gibi kombinler yaparak yelekleri örebilirsiniz. Çok güzel duruyor. Şimdi yeleğimizin nasıl durduğuna bakalım. Şemalarda cm olarak ölçüler verilmekte. Gelin şimdi dantel bebek yelek modeli yapılışını görelim.

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı 5

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı 6

Dantel Bebek Yelek Modeli Yapılışı 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler