Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Örgü Atkı Modelleri

Harika modeller hazırladık. Daha önce bebek battaniyesi modellerinde, hırka modellerinde kullandığımız motiflerden harika motifli örgü atkı modelleri yapılışı hazırladık. Tam 88 model var. Renk konusunda, motifleri ekleme konusunda, hangi motiflerle örgü atkı modellerini örebileceğiniz konusunda sizlere fikir verecek bir galeri. Modellerin ayrı ayrı yapılışını bebek battaniyesi modellerimiz arasında bulabilirsiniz. Bildiğimiz kullandığımız motiflerle örülmüş örgü boyunluk modelleri, örgü atkı modellerinden oluşan modeller. Beğendiklerinizi kendinize, kızlarımıza örebilirsiniz. Hatta aynı model ile örgü şapka modelleri de örebilirsiniz. Bere modelleri olarak da çok güzel duracak modeller. Örgü modellerinde motifleri tek tek örüp daha sonra belirlediğiniz ana renk ile motifleri birbirine ekleyebilirsiniz. Motif gerdirme işlemi yapmayı unutmayın. Daha önce nasıl yapıldığını sizlere anlatmaştık. Mimuu.comdan tüm modellerin yapılışına ulaşabilirsiniz. Şimdi motifli örgü atkı modellerini inceleme zamanı.

Motifli Atkı ve Boyunluk Modelleri

Motiflerle atkı modelleri, boyunluk modelleri yapılmış birçok örnek hazırladık. Harika modeller var galeride. Hepsine bayılacak ve hemen hepsini örmek isteyeceksiniz. Birçok modelin yapılışını daha önce paylaştık. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile yapılmış birçok düzende örülmüş örgü boyunluklar var. Evde kalan ipleri değerlendirmek için çok güzel modeller. Bende hemen kendime örmek istedim. Bazı modelleri gözüme kestirdim. Onlardan zaman bulduğumda örmek istiyorum.

Motif modelleri ve yapılışı burada yer almıyor. Hepsinin yapılışına ayrı ayrı bebek battaniyesi bölümünden ulaşabilirsiniz. Birçok modelin yapılışını paylaştık. Bugün 88 model fikir amaçlı hazırladı. Sizde bu modellerden örmek isterseniz galeriyi inceleyip fikir edinmeniz yeterli.

Kaynak : https://www.pinterest.se/pin/78601955982038973/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler