Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şapkalı Boyunluk Yapılışı

Yeni örnekler arayanlar için kolay ve kullanışlı bir model. Soğuktan korunmak için çok güzel bir şapka. Hem bere modelleri  hemde boyunluk modelleri. Değişik ve yeni bir örnek. Kız ve erkekler için örebilirsiniz. Şiş örgü modelleri ve haraşo örgü modelleri ile yapılmış bir örnek. Örgüye yeni başlayanlarda zorlanmadan örebilirler. Yeni yıl için, özel günler için kışın kullanmaları için sevdiklerinize hediyelik fikirler olarak örebilirsiniz. Örgü modellerini anlatımlı olarak hazırlamaya çalışıyoruz. Bazı tarifler videolu, bazıları fotoğraflı oluyor. Sizlerden çok güzel tepkiler çok güzel yorumlar alıyoruz. Doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bizlere verdiğiniz destekten dolayı hepinize çok teşekkür ederiz. mimuu.com sizin desteklerinizle büyüyor. Tekrar çok teşekkür ediyor ve sözü daha fazla uzatmadan yeni modelin yapılışına geçiyoruz.

Şapkalı boyunluk Nasıl Yapılır?

Şapkalı boyunluk yapılışı için alize lana gold klasik gri renkli iplik kullanıyoruz. Ve şiş olarak 4 – 4.5 mm şişler kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz farklı ipler varsa onlarlada örebilirsiniz. Şişe 70 + 1 ilmek atarak başlıyoruz. Genç kızlarınız bu boyunluğa bayılacak. Dairesel şekilde dikişsiz boyunluk modelleri , dikişsiz şapka modelleri olarak örüyoruz. Dairesel örgünün nasıl yapıldığını videoda detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Daha sonra 1 düz 1 ters olarak 20 cm örüyoruz. Boyunluk kısmını ördük. Şapka kısmı için videoyu takip edebilirsiniz.

Çok güzel ve şık duran bir örnek. İşte örneğimiz bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek. İlmek sayılarını istediğiniz gibi ayarlayarak her yaş grubu için örebilirsiniz.

Şapkalı Boyunluk Yapılışı

Şapkalı boyunluk örneğimizi gördük. Şimdi de ayrıntılı bir şekilde yapılışını görelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler