Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çok Amaçlı Örgü Şapka Yapımı

Yine sizleri ilginç bir fikir hazırladık. Tığ işi şapka modeli yapıyoruz. Ve istediğimiz şekilde kullanıyoruz. Şapkayı çok kolay bir şekilde örebilirsiniz. Ayrıntılı yapılışı yok. Sizlere fikir vermesi açısından paylaşmak istiyorum. Çok ilginç bir fikir. Aynı şapkayı birkaç farklı şekilde kullanıyoruz. Sizlere birçok örgü modelinden farklı örnekleri paylaşmaya sizlere fikir vermeye çalışıyoruz. Sizde üzerine hayal gücünüzü ekleyerek daha şık , daha farklı hallere dönüştürebilirsiniz. Daha fazla bere modelleri ve yapılışları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şiş örgü modelleri , tığ işi örgü modelleri, kasnakla yapılan örgü modelleri  ve daha fazlası , her zevke hitap eden modellerimiz mevcut. Yeni trendler , yeni moda örgü modelleri , ilk defa göreceğiniz örgü modelleri sayfamızda. Baykuş bere yapımı anlatımlı modeller, saç örgü şapka modelleri, boyunluk modelleri daha neler neler. Şimdi yepyeni bir fikirle karşınızdayız.

Çok Amaçlı Örgü Şapka Nasıl Yapılır?

Modelin ayrıntılı bir şekilde yapılışı yok. Ama kolay bir model. Sihirli halka yaparak başlıyorsunuz. İçine 6 trabzan yapıyorsunuz. Bir sonraki turda her ilmeğe 2 kez batarak 12 trabzan yapıyorsunuz. Bir sonraki turda 1 ör 1 artır ile 18 sık iğne yapıyorsunuz. Baş çevresi genişliğine ulaşıncaya kadar artırmaya devam edip örüyoruz. Örgüyü bitirmiyoruz. Yuvalar ve sık iğne yaparak modele devam ediyoruz. Uzunca bir şapka örüyoruz. Şimdi düz olarak fotoğrafını görelim. Sizlere örerken yardımcı olacak.

Transformatör Örgü Şapka Yapımı

İstediğimiz renklerde trabzan ( dolgu ) , sık iğne, ve yuvalardan oluşan şapkamız bittiğinde kaç farklı şekillerde kullanabiliriz görelim. Hayal gücünüzü kullanarak sizde farklı şekiller üretebilirsiniz.

Transformatör Örgü Şapka Yapımı 6

Transformatör Örgü Şapka Yapımı 5

Transformatör Örgü Şapka Yapımı 4

Transformatör Örgü Şapka Yapımı 1

Transformatör Örgü Şapka Yapımı 3

Transformatör Örgü Şapka Yapımı 2

Kaynak : http://www.liveinternet.ru/users/3240369/post376358398/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler