Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Bere Modelleri ve Yapılışı

Bu modelden daha önce yelek modelleri örmüştük. Hiç aklıma gelmemişti boyunluk modellerinde ve bere modellerinde bu kadar güzel duracağı. Meşhur örnek. Burgulu Çanakkale örneği yapılışı veya kaynana öremez gelin giyemez örgü örneğinin tarifini videolu olarak hazırlamıştık. Angora iplerle çeyizlik yelek modelleri olarak örmüştük. Şimdi boyunluk ve şapka olarak takım olarak örüyoruz. Çok güzel durmuş. Her renkle örülebilecek ve çok güzel duracak bir örnek. Modeli videolu olarak hazırlamıştık. Yine önceki tariflerimiz arasında ayrıntılı yazılı tarifini bulabilirsiniz. El örgüsü bere modelleri ve yapılışı, örgü boyunluk modelleri olarak örebileceğiniz bir örnek. Hadi yapılışına geçelim.

Şişle Bere Modelleri ve Yapılışı

Şişle ördüğümüz çok güzel, çok şık bere ve boyunluk modeli takımı var. Bu modeli az önce de dediğimiz gibi yelek örneklerinde kullanmıştık. Şapka ve boyunlukta da harika durmuş. Model 16 ve katlarından oluşuyor. Şapkalarınızı ve boyunluklarınızın ilmek sayılarını ayarlarken bu detayı dikkate alabilirsiniz. Şapkada da boyunlukta da önce 1 ilmek düz 1 ilmek ters olarak lastik örebilirsiniz. daha sonra örneği kurabilirsiniz. Saç örgüsü ve ilmek çıkartılarak yapılan bir model. İlk defa örgü örüyorsanız zor gelebilir. Ama daha önce örgü ördüyseniz kolayca yapabilirsiniz.

El Örgüsü Bere Modelleri ve Yapılışı

Modelimizin duruşu çok güzel değil mi. Boyunluk ve bere ölçülerini kendinize göre ölçerek yapabilirsiniz. 16 ve katlarını dikkate alarak belirleyebilirsiniz. Hadi şimdi el örgüsü bere modelleri ve yapılışında kullandığımız burgulu örneğin nasıl yapıldığını inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler