Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Motifli Atkı Örnekleri

Çok sevdiğimiz tığ işi örgü modelleriyle ve tığ işi motif modelleriyle birleştirilmiş en güzel atkı modellerini öreceğiz. Burada harika bir galeri hazırladık. Birçok örneğin bir araya getirerek oluşturduğu el örgü atkı modelleri. Boyutlarını, uzunluğunu ise ayarlama tamamen sizin tercihinize bağlı. Genişliklerini de istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bence bu sezona damga vuracak modellerden. Bu arada unutmadan söyleyeyim galeride gördüğümüz atkılar artık ipleri değerlendirmek isteyenler için harika modeller içeriyor.

Motifli örgü atkı modelleri için birçok örneği bir arada kullanabilirsiniz. Tığ işi örgülerle şiş örgüleri birleştirebilirsiniz. Bebek battaniyesinde kullandığımız tüm motifleri kullanabilirsiniz. Tur sayılarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bunun için yani fikir için aşağıdaki galeriyi incelemeniz yeterli. Örgü şal atkı modelleri anlatımlı olarak daha önce farklı modellere değindik. Çok güzel örgü boyunluk modelleri, düğmeli atkı yapılışı örnekleri hazırladık. Burada bulunan modellerin yapılışı yok. Fakat birçoğuna önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. En güzel motifli atkı örneklerini merak ediyorsunuz değil mi. O halde hemen galeriye geçelim.

Motifli Kolay Tığ İşi Atkı Modelleri

Klasik çok sevdiğimiz motif her zaman başta. Hanım dilendi bey beğendi motifi. Çeşitli tur sayılarıyla örülmüş ve çeşitli örneklerle birleştirilerek harika atkılar örülmüş. Su taşı örneği, V trabzanlar, 3lü trabzanlar, zikzak örgü modelleri, tunus işi, çiçekli motiflerle en güzel atkılar örülmüş. Renk seçenekleri de birbiri ile alakasız ama bir araya gelince muhteşem olmuş.

Hemen galeriyi incelemeye geçelim. En güzel motifli atkı örneklerini görelim. Hemen kendimize bir tane örmeye başlayalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler