Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Atkı Örgü Modelleri

Erkek atkı örgü modellerinden oluşan harika bir galeri hazırladık. Ağırlıklı olarak şiş örgü modellerinden oluşan en güzel örneklerden atkılar var. Yapılışı maalesef yok. Birçok şiş örgü örneklerinin yapılışını ayrı ayrı olarak sizlerle paylaşmıştık. Daha önce paylaştığımız anlatımlı şiş örgü örnekleri inceleyerek örgü atkı modellerinde kullanabilirsiniz. Ördüğünüz atkı modellerinin iki ucunu birleştirerek, dairesel şekilde örerek erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışı olarak da örebilirsiniz. Örgü erkek atkı modelleri için çeşitli renkleri kullanabilirsiniz. Siyahlar – griler arasına elinizde olan parça ipleriniz varsa onları da ekleyebilirsiniz. Çizgili atkılar örebilirsiniz. Pirinç örgü ile haraşo örgü ile örebilirsiniz. 1 düz 1 ters lastik, 2 düz 2 ters lastik ile örebilirsiniz. Selanik örgü modelinden atkılar örebilirsiniz. Burgulu, baklava dilimli, saç örgüler ile atkıları örebilirsiniz. 90 değişik erkek örgü atkı modelleri ile ilgili galeri hazırlamıştık. Değişik modeller için inceleyebilirsiniz. Erkek atkı örgü modelleri galerisini incelemeye geçelim.

Erkek Atkı Modelleri

Şiş ile örülmüş örgü modellerinden oluşan harika bir galeri hazırladık. Erkek atkı örgü modellerinden oluşan modeller var. Beğendiğiniz modelleri eşiniz, oğlunuz, babanız için örebilirsiniz. Örgü modellerinden satış yapıyorsanız galeride model açısından sizlere fikir verecek örnekler var. Satış için kullanabilirsiniz. Galeride bulunan birçok modelin tarifini daha önce ayrı olarak tek örnek anlatımından bahsetmiştik. Önceki yazılardan ulaşabilirsiniz.

Erkek akı örgü modellerinde kullanabileceğimiz birkaç modeli videolu olarak izleyelim.

Birkaç modelin yapılışını izledik. Şimdi 80 tane modelin bir arada olduğu galeriyi inceleyelim. Erkek atkı örgü modellerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler