Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışı

Kolay şiş örgü modellerinden güzel bir erkek örgü atkı modelleri ve yapılışı hazırladık. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir fikir. Aynı renk düzeninde örgü şapka modelleri de örebilirsiniz. Örgü hırka modelleri de. Çok güzel duracaktır. Haraşo örgü modeli veya pirinç örgü modeli örebilirsiniz. Modelde pirinç örgü kullanılıyor. Çıtır çıtır durmuş. Renk uyumu da çok güzel olmuş. Örgülerin iki ucunu birleştirerek erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışı olarak da örebilir kullanabilirsiniz. Eşleriniz için, babanız için erkek kardeşleriniz için, satış için erkek örgü atkı modelleri ve yapışını örebilirsiniz. Erkek atkı bere örgü modelleri takım olarak örüldüğünde çok güzel oluyor. Genç delikanlılar ve her yaşta erkek için örülebilecek erkek örgü atkı modelleri için sevdiğiniz veya örecek kişinin sevdiği renkleri kullanabilirsiniz. Erkekler için daha önce paylaştığımız yine şiş örgü örnekleri ile ördüğümüz düğmeli erkek boyunluk yapılışı da sevilen örnekler arasında. O modeli de keyifle örebilir kullanabilirsiniz.

Erkek Atkısı Örgü Anlatımlı

%25 akrilik % 25 yün % 50 poliamid bir iplikle örülmüş çok güzel bir hırka. Birçok renk kullanılarak örülmüş erkek örgü atkı modelleri ve yapılışı için sizde tek renk veya istediğiniz sayıda kullanabilirsiniz.

Erkek Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışı 4

İpliğin kalınlığı için yukarıdaki gibi seçebilirsiniz. Ortadan bir tık kalın iplik. Kalın bir iplik olduğu için 40 – 50 ilmek ile başlayabilirsiniz. Atkıyı istediğiniz genişlikte ve uzunlukta örebilirsiniz. Bu kısım tamamen kendi tercihinize bağlı. Şimdi şişe ilmek nasıl atılır videolu olarak görelim.

İpleriniz ince olduğunda ilmek sayısı değişecektir. İplerin üzerinde bulunan etiketlerde ölçüler, ilmek sayıları verilir. Buna göre hesaplamalar yaparak atkılarınızı başlayabilirsiniz. Şimdi pirinç örgü nasıl yapılır videolu olarak izleyelim.

Ve sıra geldi erkek örgü atkı modelleri ve yapılışının son halini görelim.

Erkek Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışı

Erkek Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışı 3

Erkek Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışı 2

Erkek Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışı 1

Kaynak : https://www.phildar.fr/p/modele-echarpe-homme-nathanael-mod-048575-2447.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler