Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Atkı Bere Örgü Modelleri

Harika bir model ile daha devam ediyoruz. Erkek atkı bere örgü modelleri tarifi. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz bir örnek. Modelin yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Erkek atkı bere örgü modellerini kolaylıkla örebilirsiniz. Yine istediğiniz ebatlarda yapabilirsiniz. Erkek örgü atkı ve şapka yapılışı da çok güzel bir örnek. Tığ işi ile ördüğümüz atkı ve şapkalarımız da var. Ama biz bugün şiş örgü örnekleri ile devam ediyoruz. Düğmeli erkek boyunluk yapılışı da genç delikanlılar için harika bir örnek olacak. Erkek atkı nasıl örülür kısaca değinelim.

Atkı Bere Takımı Erkek Örgü Modelleri

Erkek atkı bere örgü modellerinde kulladığımız modeli genelde hep erkek örgü şapka ve atkı modellerinde gördüm. Birçok renkle örüldü aynı örnek ile atkı ve şapka. Sizde eşiniz için, kardeşiniz için, babanız için, oğullarınız için örebilirsiniz.

Erkek atkı ere örgü modelleri 10 ve katlarında oluşuyor. Videoda anlattığımız model tarifi o şekilde. Şemada ise 8 ve katlarından oluşuyor. Sizler ister videodaki gibi isterseniz de şemadaki gibi örebilirsiniz. Önce şemayı görelim.

Erkek Atkı Bere Örgü Modelleri

Modeldeki atkının ölçüleri 20, 5 x 162, 5 cm ölçülerinde. Siz erkek boyunluk modelleri olarak da örebilirsiniz. Uç kısımlarını dikerek. Alize lana gold ile örebilirsiniz. İstediğiniz iplerle, beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Ve kullanacağınız iplere uygun şişler kullanabilirsiniz. Atkı ve şapkanın yapılışına örnek koymadan önce 2 düz 2 ters ile lastik örgü modelleri örüyoruz. Daha sonra örneğimizi kuruyor. Şimdi şapka ve atkının bitmiş halini görelim.

Erkek Atkı Bere Örgü Modelleri 1

Erkek Atkı Bere Örgü Modelleri 2

Erkek Atkı Bere Örgü Modelleri 3

Şimdi örneğin nasıl yapıldığını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/red-heart-knit-basketweave-set-for-him/RHK0416-026806M.html?cgid=patterns

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler