Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Kadın Boyunluk Yapılışı

Batik iplerle, tek renk iplerle örebileceğiniz kolay boyunluk yapılışı hazırladık. Şişle kadın boyunluk yapılışı. Her yaştan kadının severek kullanacağı çok şık bir model. Üstelik örmesi de kolay. Türkçe videolu olarak örgü boyunluk modellerinin yapılışını hazırladık. Tığ işi örgülerle, motifli örgülerle, şiş örgü örnekleriyle çok güzel boyunluklar ördük. Birazdan yapılışını paylaşacağımız model şişle ördüğümüz modellerden. Genelde batik iplerle, renk geçişli iplerle örüldüğünü göreceksiniz. Eğer elinizde tek renk ipler varsa yine şişle kolay boyunluk yapılışını örebilirsiniz. Kolay boyunluklar arasında haraşo düğmeli boyunluk yapılışı var. Aynı modeli pirinç örgü modelleri, düz örgülerle de örebilirsiniz. O halde anlatıma geçip şişle kadın boyunluk yapılışını öğrenelim.

Şişle Boyunluk Nasıl Örülür?

Şişle örülmüş en güzel boyunluklardan biri. Düz örgülerle ve ters örgülerle örülmüş. Sıra başında ve sonunda artırmalar, eksiltmeler var. Ve boyunluğun modeli akordeon gibi. Kaburga gibi duruyor.

Şimdi sizlerle ilk olarak benzer modeller, aynı modellerden oluşan bir galeri sunmak istiyorum. Boyunluğu örerken bizlere renk seçeneğinden fikir verecek.

Gelelim detaylarıyla şişle kadın boyunluk yapılışını izleyeme. Sizde sevdiğiniz renklerle kadın boyunluk modellerini örebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler