Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boyunluk Modeli Örgü Modelleri

Dümdüz bir örgüyü bir düğme ile bir fermuar ile bir deri aksesuar ile bambaşka hale dönüştürebilirsiniz. Örgü boyunluk modellerinden bir galeri hazırladık sizlere. 101 model var galeride. Örnekli modeller, düz modeller. Çeşitli aksesuarlarla süslenmiş modeller. Dolamalı, bağlamalı birçok model. Burada gördüğünüz boyunluk modellerinin tarifi yok. Bazı modelleri daha önce paylaşmıştık. Önceki tariflerimizden bulup severek örebilirsiniz. Şiş örgü modellerinden ve tığ işi örgü modellerinden oluşan bir galeri. Ağırlıklı olarak şiş örgüden oluşuyor. Haraşo örgü modelleri, düz – ters örgü, burgu – saç örgüsü modeli, bambaşka örneklerle yapılmış modeller. Bazı modelleri şal modellerinde ve farklı örgülerde görmüştük. Boyunlukları istediğiniz uzunluklarda genişliklerde örebilirsiniz. Kullanım olarak nasıl bir tarz istiyorsanız örgü boyunluk modellerinde ona uygun uzunluk ve genişlikler seçebilirsiniz. Pirinç örgü modellerinden harika boyunluklar örebilirsiniz. Videolu pirinç örgü modeli şal yapılışına önceki tariflerden ulaşabilirsiniz.  Tığ ile fıstıklı örgü modellerinden boyunluklar çok güzel duruyor. Birçok beğendiğiniz örgüyü boyunluklarınızda kullanabilirsiniz.

Boyunluk Modelleri Bayan

Hazırladığımız boyunluk modelleri bayanlar için. İsterseniz uygun olan örnekleri erkekler için de örebilirsiniz. Sizlere fikir verecek çok güzel modeller var. Sadece boyunluk modeli örgü modelleri değil bere ve boyunluklu modeller de var galeride. Boyunluk bere örerken de sizlere fikir verecektir. Sarılar, yeşiller, kırmızılar, morlar, pembeler… Her renkten örnek var. Kalın ipler, ince ipler, şişler, tığlar her zevke hitap edecek modeller mevcut.

Hadi şimdi hep birlikte tam 101 tane olan bu modelleri inceleyelim. Ben hepsini tek tek inceledim ve bayıldım. Sıra sizde.

Kaynak : https://www.pinterest.ru/pin/600245456558363390/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler