Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Çocuk Boyunluk Örgü Modelleri

Şahane örgü modelleri hazırladık. Erkek çocukları için örülebilecek örgü atkı modelleri, örgü boyunluk modellerinden oluşan bir galeri. Tabi bu modelleri kız çocukları içinde hazırlayabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde çocuklarımızı sıcacık tutacak. Erkek çocuk boyunluk örgü modellerinde düz örgü modelleri de var hayvan figürlü örgü modelleri de. Batmanlar, tilkiler, sevimli canavarlar, koalalar… Daha neler var neler. Çocuklarımız için geçtiğimiz günlerde tığla kolay atkı yapılışı hazırlamıştık. Çok güzel düğmeli örneklerden. Erkek çocukları için örebilirsiniz. Tilki atkı eldiven yapılışı hazırlamıştık. Tığla ördüğümüz örgülerden. Yine erkek çocukları için kız çocukları için severek örebilirsiniz. Örme bere modelleri anlatımlı örnek yine keyifle öreceğimiz örgülerden. Şişle ördüğümüz hem örgü boyunluk modelleri hem de örgü şapka modelleri olarak kullandığımız örgülerden. Üstteki çiçekler yerine ponpon yaparak veya farklı süslemeler yaparak erkek çocuklarına göre uyarlayabilirsiniz. Bunun gibi daha çok anlatımlı model var. Şimdi güzel bir galeriyle devam edelim.

Erkek Boyunluk Modelleri

Çocuklara özel hazırlanmış örgülerden bir galeri hazırladık. Renk renk kullanışlı modeller. Küçük çocuklarda figürlü örgü modellerini kullanmayı seviyoruz. Çizgi film kahramanlarından yada sevimli hayvanlardan örgüler hazırlıyoruz. Az sonra galeride inceleyeceğimiz erkek çocuk boyunluk örgü modellerini takıma çevirebilirsiniz. Örgü bere modelleri ve eldivenlerle takım yapabilirsiniz. İlk olarak tilki ve birçok hayvanda kullanacağınız bir şema ile başlayalım. Örneklerini galeride görebilirsiniz.

Erkek Çocuk Boyunluk Örgü Modelleri 57

Şimdi videolu anlatımla kolay ve kullanışlı bir boyunluk yapılışı izleyelim.

Son olarak en güzel modellerden oluşan galerimizi inceleyelim. Bu modellere göz atmadan geçmeyin. Ördüğünüz modelleri bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler