Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Atkı Bere Modelleri

Sizler için güzel bir fikir hazırladık. Atkı bere modelleri ikisi bir arada. Hem şapka olarak hemde atkı bir arada. Birde cep olarak eldivinimizde örgüde yer alıyor. İstediğiniz şiş örgü modellerini kullanabilirsiniz. Örgü cep yapımına dair daha önce paylaşımlarımız olmuştu. Burada ayrıntılı olarak vermeyeceğiz. Daha önceki yazılardan bulabilirsiniz. Cep kısmını daha sonra üzerine örgü parça örüp ekleyebilirsiniz. İlmek toplayarak yapabilirsiniz. Yada resimlerde gördüğünüz gibi örerken yapabilirsiniz. Örgü atkı şapka modelleri için saç örgüler, burgular, pirinç örgüler gibi birçok çeşitli örneği kullanabilirsiniz. Ahududu atkı yapılışı çok güzel bir örnek. Şapka modellerini de örüp takım olarak kullanabilirsiniz. Örgü atkı bere yapılışı için daha çok model üretebilirsiniz. Ben boyunluklu modelleri çok beğeniyorum ve çok daha kullanışlı geliyor. Özellikle çocuklarda. Atkı bere modellerini boyunluklu olarak da örüp kullanabilirsiniz.

El Örgüsü Atkı Şapka Modelleri

Eldiven, şapka, atkı hepsi bir arada. Atkı bere modelleri için sizlere fikir verecek güzel bir model hazırladık. Şiş örgü örneklerinden burgu ile yapılan bir model. Burgu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz farklı desenleri de kullanabilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda cepli atkı modellerinden örüp daha sonra orta kısmına şapkayı ekliyoruz. Yapılışına dair birkaç farklı resim var. Şimdi onlardan bahsedelim.

Atkı Bere Modelleri 11

Atkı Bere Modelleri 12

Atkı Bere Modelleri 2

Atkı Bere Modelleri 7

Atkı Bere Modelleri 10

Atkı Bere Modelleri 8

Atkı Bere Modelleri 3

Atkı Bere Modelleri 13

Zor ve karışık gibi görünsede aslında kolay bir model. Sizlere örgülerinizde bu fikri kullanabilirsiniz. Kullanışlı bir model oluyor.

Atkı Bere Modelleri 6

Atkı Bere Modelleri

Atkı Bere Modelleri 1

Atkı Bere Modelleri 5

Atkı Bere Modelleri 9

Atkı Bere Modelleri 4

 

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/6691

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler