Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Örgü Atkı, Bere Yapılışı

Renklerin uyumu ile çok güzel bir model. Püskülle süslenerek ayrı bir hava katılmış. Bir püskül örgüyü çok güzel şekilde değiştirebiliyor. Saç örgü yapılışını sizlere aşağıda videolu olarak vereceğiz. İlmek sayısını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Saç örgü kısımlarını 3lü olarak yapıyoruz. Dilerseniz ikili olarak da yapabilirsiniz. İlmek sayılarını en az 2 x 3 = 6 ilmek olacak şekilde ayarlıyoruz. Kenar kısımlarına yani iki saç örgü arasına kenar ilmeği de 2 şer ilmek eklerseniz şapka ve boyunluk için atacağınız ilmek sayısını ona göre belirleyebilirsiniz. Şimdi çok güzel şiş örgü modeli boyunluk ve şapka yapımından bahsedeceğiz.

Örgü Atkı, Boyunluk Takım Yapılışı

Modelin ilmek sayıları ve ayrıntılı yapılışı yoktu. Daha önce birçok kez örgü boyunluk modelleri ve örgü şapka modelleri paylaşımında bulunduk. Kimini ayrıntılı bir şekilde anlattık , kimini videolu olarak gösterdik. Ve tabiki model paylaşımlarında da bulunduk. Beğendiğiniz modelleri kızlarınız için, oğullarınız için, eşleriniz için, kendiniz için yapabilirsiniz.

Modelde saç örgü 12 ilmek üzerine kurulmuş. Ve aralar için 2 ilmek ters örgü koyulmuş. Gri ve sarı renkli bebe yünü kullanılmış. Şiş numarası olarak aldığınız ipe uygun şişler tercih edebilirsiniz. Modelde şapka ve boyunluk ilmeklerini örmek istediğiniz beden ölçülerine göre yapabilirsiniz. Saç örgü şapka yapılışının videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Şimdi gri ve sarının uyumundan oluşan çok şık şapka , boyunluk modelini görelim.

Videolu, Örgü Atkı, Bere Yapılışı 3

Videolu, Örgü Atkı, Bere Yapılışı 4

Videolu, Örgü Atkı, Bere Yapılışı 2

Videolu, Örgü Atkı, Bere Yapılışı 1

Videolu, Örgü Atkı, Bere Yapılışı

Saç Örgü Modeli Yapılışı Video

Kaynak : http://www.stranamam.ru/post/8711515/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler