Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Boyunluk Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden resimli anlatımla ve videolu anlatımla kolay boyunluk yapımı hazırladık. Örgü yelek modellerinde, etol şal modellerinde de kullanabileceğiniz bir örnek. Çok şık. Örgü boyunluk modellerini istediğiniz ölçülerde kullanarak soğuk havalarda severek kullanabilirsiniz. Atkı modelleri, bebek örgüleri olarak da kullanabileceğiniz bir örnek. Çok güzel ve çok kolay bir örnek. Örgüye yeni başlayanlarda istedikleri örgü modelinde kullanabilirler örneği. Örgü şal atkı modelleri anlatımlı olarak hazırladığımız modelde aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Örgü atkı boyunluk yapımı için birazdan detaylara geçelim. Kendimiz için çocuklarımız için örelim.

Tığ İşi Boyunluk Yapılışı

4 mm kalındığında bir iple örülmüş kolay ve çok şık bir boyunluk örüyoruz bugün. 8,5 mm tığ kullanılmış. Sizde bu tığ ölçülerine uyan ipler kullanarak boyunluğu örebilirsiniz. Ayrıcı yün iğnesi ve makas gerekli olacak. Boyunluğun ölçüleri 80 x 35 cm ebatlarında. Yine her zaman söylediğimiz gibi istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Boyunluğu zincir çekip halka oluşturarak örüyoruz.

Kolay boyunluk yapımına 168 zincir çekip halka oluşturarak başlıyoruz. Halka oluşturduktan sonra örneği kurarak devam ediyoruz.

Kolay Boyunluk Yapımı

Kolay Boyunluk Yapımı 3

Kolay Boyunluk Yapımı 4

Modeli ile rengi ile çok güzel bir boyunluk olmuş. Kolay boyunluk yapımı için hemen son haline bakıp videolu anlatımına geçelim. Videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Yabancı örgü modellerinden. Benim gibi ellerini takip ederek örebilirsiniz. İyi seyirler.

Kolay Boyunluk Yapımı 1

Kolay Boyunluk Yapımı 2

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/la-bufanda-infinita-super-facil-de-tejer/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler