Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bağcıklı Bebek Şapka Modelleri

Şahane şapka modelleri hazırladık. Şiş örgü modelleri ile şiş örgü örnekleri ile örülmüş bağcıklı bebek şapka modelleri hazırladık. Beğendiğiniz şiş örgü örnekleri ile harika şapkalar örebilirsiniz. Ajurlu örgü modelleri, fıstıklı örgü modelleri kullanabilirsiniz. Yapraklı örgü modelleri de şapkalarda çok güzel duruyor. Haraşo örgü modellerinden şapkalar yapabilirsiniz. Kısacası daha önce sizlerle yapılışını paylaştığımız şiş örgü modellerinden şapkalar örebilirsiniz. Bağcıklı bebek şapka modellerinin tarifleri maalesef yok. Detaylı anlatımı ile önceki anlattığımız şapka modellerini inceleyerek ve farklı örnekler kullanarak şapkaları örebilirsiniz. Bebek şapkası örgü modelleri ve yapılışı çok güzel modellerden oluşan bir galeri. Bebek şapka modelleri için pamuklu, yünlü ipler kullanabilirsiniz. Bebeklere zarar vermeyecek ipler seçebilirsiniz. Bere modellerinde özellikle bebekler için öreceksek kaliteli ipler seçmek lazım. Tenleri çok nazik olduğu için dünya ile yeni tanıştıkları için mümkün olduğunca çok korumak lazım.

Bebek Örgü Şapka Modelleri

Bağcıklı bebek şapka modellerinde çeşitli renk ve iplerle örülmüş harika modeller var. Yapılışı olmayan modelleri sizlere örgülerinizde fikir verecek örnekler hazırladık. Ağırlıklı olarak kız bebekler için şapka modelleri var. Ama aralarda erkek bebek şapka modelleri de var. Sizlere kendi ördüğüm örgü şapka modellerini de paylaşacağım. Yine bağcıkları nasıl yapabiliriz, nasıl bir model kullanabiliriz videolu olarak paylaşacağız. Kordon örgü modeli ile bağcıkları yapabiliriz. Çok şık olur. Arka kısma desen koyup ön kısmı düz olarak örebilirsiniz.

Ördüğümüz şapkalara kordon örgü modeli ile bağcık yapabiliriz.

Sıra geldi en güzel şapka modellerini incelemeye.

Bağcıklı bebek şapka modellerini inceledik. Çok güzeller değil mi. Renkler, modeller şahane. Şimdi örebileceğimiz güzel şapka modellerini videolu olarak izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler