Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Şapkası Örgü Modelleri ve Yapılışı

Şiş örgü modelleri ile örülmüş çok güzel bir şapka. Her renk ile örülebilecek bebek örgü modellerinden. Yeni doğan bebek şapkası olarak keyifle öreceğiniz modellerden. Aynı sayıları kullanarak birçok farklı şiş örgü örnekleri ile bebek şapkası örgü modelleri ve yapılışı örebilirsiniz. Haraşo örgü modellerinden, delikli örgü modellerinden. Yepyeni örgü modellerinden. Sizlere anlatımlı birçok model hazırlamıştık. Beğendiklerinizi bebek şapka modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek örgü modelleri anlatımlı örnekler örebilirsiniz. Takım olarak bebek patik modelleri, bebek hırkaları, bebek yelekleri örebilirsiniz. Bebek şapka modelleri için elinizde olan ipleri veya beğendiğiniz markanın beğendiğiniz renklerini kullanabilirsiniz. Modelde nasıl bir ip kullanıldığının bilgisini vereceğiz. Aynı ip ve renklerden bulamayız belki ama muadilini bulabiliriz. Peluş şapka modelleri ve yapılışı da güzel durur. Her zaman söylediğim gibi daha fazla şapka modelleri ve yapılışları için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bebek Örgü Şapka Anlatımlı

Bebek şapkası örgü modelleri ve yapılışı çok güzel bir örnek. Yeni doğan bebekler için örülmüş çok güzel bir tarif. Şapkayı aynı örnek ile örmek isterseniz 4 ve katları +4 kenar ilmeği ile başlıyoruz. 3,5 mm şişle örülmüş. O şiş ölçülerine uyacak ipler seçebilirsiniz. 52 ilmek atılarak başlanmış. Pamuk karışımlı bir iplik. Her renk ile örüp bağcık olarak kordon örgü modelleri, saç örgüler veya bildiğiniz farklı bir tekniği kullanabilirsiniz.

Bebek Şapkası Örgü Modelleri ve Yapılışı

Bebek Şapkası Örgü Modelleri ve Yapılışı 1

Model bal peteği gibi kolay bir örnekten oluşuyor. Renkler harika. Bu iplik bildiğim kadarı ile Türkiye’de yok. Benzer renkleri kullanabilirsiniz. Bebek şapkası örgü modelleri ve yapılışı için buyurun videoya. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler