Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Bere Modelleri Örgü

Tavşan kulaklı şapka örüyoruz. 2 farklı modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Çocuk bere modelleri örgü örneklerine güzel bir örnek. Kız çocukları için erkek çocukları için örebilirsiniz. Örgü tavşan şapka modeli yapılışı torunlarınız için örebilirsiniz babaanneler, anneanneler. Bere modellerinden en yeni modellerin yapılışları ile birlikte hazırlamaya çalışıyoruz. Bu modelde 3 farklı teknikle tavşan kulaklı şapka yapabilirsiniz. Tığ işi örgü modelleri bilmiyorum şiş örgü modelleri biliyorum diyorsanız şişle baykuş çocuk beresi yapımı çok güzel bir örnek. Atkı ve şapka yapılışını kızım için örmüştüm. Çocuk bere modelleri örgü örneklerinden tavşan kulaklı şapkaya geçelim.

Tavşan Kulaklı Şapka Nasıl Örülür?

Çocuklarınıza bu sevimli tavşan kulaklı şapkadan mı örmek istiyorsunuz. Etrafınızdaki çocuklar için de böyle bir şey örmek isteyebilirsiniz. Eğer öyleyse bugünkü yazımızdan memnun kalacaksınız. Böyle bir şapka için sizlere orjinal modellerden videolar hazırladık. Biraz tığ işi örgü modelleri yapılışı biliyorsanız videoyu takip ederek yapabilirsiniz. Yabancı bir video ama ellerini takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

Görselde kullanacağımız modelin yapılışı yok. Ücretli olarak satıldığı için yayınlayamıyoruz. Örmek isteyenler tarifi satan kişi ile iletişime geçip alabilir ve örebilirler. Resme bakarak model çıkartan birçok arkadaşımız var. Resme bakarak örgü bilen arkadaşlar örebilirler. Şimdi iki farklı modelde örülmüş taşan kulaklı şapkaların yapılışını görelim.

Çocuk Bere Modelleri Örgü

Çocuk Bere Modelleri Örgü 1

Kaynak : http://design-peak.com/crochet-bunny-hat/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler