Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Şapkası Yapımı

Kolay örgü modelleriyle devam ediyoruz. Bebek hırka modellerinden, bebek yeleklerinden, bebek battaniyesinden ip arttığında veya takım olarak örmek istediğimizde yapmak isteyeceğimiz tığla kolay şapka modellerinden bir model. Yine su taşı örneğinden örülmüş. Su taşı her modele çok yakışan kolay bir örnek. Şallarda, dantel modellerinde ve birçok örgüde kullanıyoruz. Bugün bere modellerinde kullanacağız. Takım olarak da diğer örgülerinizle kullanabilirsiniz. Patiklerden, şapkalardan oluşan güzel bir takım bebeklere çok yakışacaktır. Hatta bebek görme hediyesi olarak da örülebilir. Çok hoş örülmüş. Sizde bebek şapkası yapımını örebilir. Üzerini incilerle, küçük çiçeklerle, kurdelelerle süsleyebilirsiniz.

Bebekler için kullanacağımız birkaç örgü şapka modellerine değinelim. Daha sonra yeni tarifimize geçeriz. Bebekler için öreceğimiz modelli şapkalardan biri ponponlu bebek şapkası yapımı. Hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için uygun. Yeni doğan bebek şapkası örgü modeli ise yurt dışında çok popüler olan bir model. Son olarak bahsedeceğimiz model ise Peter Pan beresi. Peter Pan beresi kolay nasıl yapılır anlatımından detaylara ulaşabilirsiniz.

Kolay Bebek Şapkası Nasıl Örülür?

Su taşı örneğiyle bebekler için şahane bir şapka ördük. Hem mavi renkle hem de pembe renkle ördüğümüzde nasıl durduğunu göreceğiz. Böylece renk konusunda fikir edinmiş olacağız. Daha sonra istediğimiz renklerde şapkayı kolayca örebiliriz.

Bebek Şapkası Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Eminim yapılışını merak ediyorsunuz. O halde hemen altta bulunan videoya geçelim. Böylece bebek şapkası yapımını öğrenmiş oluruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler