Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Doğan Bebek Şapkası Örgü

Şiş örgü modellerinden bebekler için harika bir şapka tarifi hazırladık. 0-3 aylık bebekler için uyumlu şapkayı çok kısa sürede tamamlayacaksınız. İlmek sayılarını artırarak her yaş bebeğe örmek isteyeceğiniz şapkalardan. Erkek bebek şapka, kız bebek şapka modelleri olarak kolaylıkla örebilirsiniz. Her renkle örülecek kenarına küçük süslemeler yapacağınız şapkalardan. Bebek örgü modellerinde şapkanın örülüşü kolay projelerden. Yabancı örgü modelleri videoları olarak hazırladığımız şapkayı 2 kısa videoyu takip ederek öreceğiniz modellerden. Bebek şapka modellerinde bebe yünlerini, bambu ipleri kullanabilirsiniz. Keten karışımlı kışlık ipler var çok güzel duruyorlar örgüde. Çok güzel ipler var. Bazı iplerin fiyatları çok. Çok fazla zamlandı ipler. Şapkalar için fazla ip gitmiyor. Yeni doğan bebek şapkası örgü modeli için 100 gramlık iplerden 1 tanesi yeterli olacaktır. Bebek şapkası örgü modelleri ve yapılışı için krem rengi ip seçerek örüyoruz. Hemen tarife geçelim.

Yeni Doğan Bebek Şapkası Yapılışı

Yeni doğan bebek şapkası örgü modeli severek öreceğiniz modellerden. Bebek görme hediyesi olarak örülebilir. Torunlara, yeğenlere, çocuklara keyifle örülecek örgülerden. Model 0 – 3 aylık bebeklere uyacak örneklerden. Lastik örgü modeliyle ördüğümüz şapka kolay örgü modellerinden. Videonun baş kısmında diğer bebekler için ölçülerde mevcut.

Yeni Doğan Bebek Şapkası Örgü

Yeni Doğan Bebek Şapkası Örgü 2

Yeni Doğan Bebek Şapkası Örgü 3

Yeni Doğan Bebek Şapkası Örgü 1

Birçok şapkada uç kısımları daha sivri. Videoda üst kısım yuvarlatarak örülmüş. Sizde beğendiğiniz şekilde örebilirsiniz. Yeni doğan bebek şapkası örgü modeli için iplerimizi şişimizi hazırladıktan sonra videoda şapkanın yapılışını izleyebiliriz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler