Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Bebek Şapkaları Modelleri

En güzel bere modellerini, şapka modellerini hazırladık. Tarifleri yok. Ama bizlere öreceğimiz örgü modelleri ve yapılışlarında fikir verecek en güzel örgü şapka modelleri. Kız bebek şapka modelleri hazırladık. Örme şapka desenlerinde bildiğimiz örnekleri kullanıyoruz. Pirinç örgü modeli, düz örgüler, haraşo örgü modelleri, 3 lü burgu örgü modellerinden harika şapkalar ördük. Sizlere bu modelleri videolu olarak alt kısımda vereceğiz. Örgülere çok güzel çok çeşitli ipler var. Örme şapka desenlerinde beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Dev yün ipleri, ince ipleri, angora ipleri, patik ipleri kullanabilirsiniz. Şapkanın tepe kısmı için kürkler, ponponlar kullanabilirsiniz. Boş bırakabilirsiniz. İki renkli örgü modelleri ile şapkalar örebilirsiniz. İki renkli selanik örgü modeli ile çok güzel şapkalar örebilirsiniz. Harika oluyorlar. Ördüğümüz şapka modelleri ve yapılışları ile takım örgü atkı modelleri, örgü boyunluk modelleri de örebiliriz. Yine örneklerini resimlerde göreceğiz.

Örgü Şapka Modelleri Kız Çocukları İçin

Harika şapka modelleri hazırladık. Şiş örgü örnekleri ile tığ işi örgü modelleri ile örülmüş şahane örgüler. Düz örgüler örüp üzerini örgü aplike modelleri ile keçelerle, yün keçelerle süsledik. Örgülerimizde renkleri çok güzel kullandık. Ponponlarla şapkaları tamamladık. Püsküller kullandık. Düğmeler kullandık. Sevimli hayvan figürleri ile şapkalar ördük. Kız bebek şapka modellerini birçok şekilde değerlendirdik. Sizlere en güzel şapkaları hazırladık. Güzel modelleri bir araya getirdik. Sizde örgülerinizde kullanabilir fikir edinebilirsiniz.

Önce sizlere 3lü burgu ve pirinç örgünün videosunu vermek istiyorum. Tabi başka videolar da ekleyeceğim. Şapka modellerinde kullanabilirsiniz.

Bu modellerden sonra sıra geldi en güzel modelleri inceleme vakti. Yukarıda gördüğünüz örgü modelleri ve yapılışlarını şapkalarda kullanabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler