Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örme Şapka Desenleri

120 tane örgü şapka desenleri hazırladık. Şiş örgü modelleri ve tığ işi örgü modelleri ile oluşan örgü şapka modelleri. Bere modelleri ağırlıklı olarak şiş örgü örneklerinden oluşuyor. Tek renk ile örülmüş renk renk desen desen örülmüş şapkalar var. Üzeri incilerle, boncuklarla, süslenmiş şapkalar var. Hepsi muhteşem. Beğendiğiniz örnekleri sizde örebilirsiniz. Burada örme şapka desenlerinin yapılış yok. Ama önceki tariflerden birçoğunun tarifine ulaşabilirsiniz. Bebek örgü şapka modelleri ve yapılışları, yetişkinler için şapkalar, erkekler için şapkalar örebilirsiniz. El örgüsü modellerinde çok beğeneceğiniz hemen örmek isteyeceğiniz şapkalar var. Örgü şapka modellerini örerken tığ veya şiş fark etmez renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Pembelerle sarıları, kahverengi ile mavileri, grilerle sarıları kullanabilirsiniz. Her renk şapkanıza krem rengini ekleyebilirsiniz. Desen model fark etmez. Şapkaların tepe noktaları için püsküller, ponponlar yada kürkler kullanabilirsiniz. Yada sade olarak bırakabilirsiniz. Misinalı şişler ile örerek dairesel dikişsiz şapka modelleri örebilirsiniz. Renkli şapka modelleri yapabilirsiniz. Bir kazakta, battaniyede gördüğünüz deseni şapkaya uyarlayabilirsiniz. Kuzulu bebek battaniyesinde gördüğümüz kuzuları şapkalar ve boyunluklara, atkılara ekleyebiliriz. Örme şapka desenlerinin örneklerini bu şekilde oluşturabiliriz.

Örme Şapka Desenleri 120

Şapka Modelleri

Şahane bir galeri hazırladık. Galeri içinde muhteşem modeller var. Tam 120 tane. Beğen beğen ör. Örme şapka desenlerinin en güzel örnekleri. Erkekler için kadınlar için bebekler için çok güzel örnekler var. Anne oğul, anne kız, baba oğul, baba kız, eş uyumlu şapkalar örebilirsiniz. Erkek örgü şapka modelleri ile kendinize şapka örebilir ve evliler kendilerine harika şapkalar örebilirsiniz.

Özenle hazırlanmış, renk renk örülmüş, desen desen örülmüş tam 120 tane şapkayı inceleyelim. Renk ve model seçimlerinde fikir verecek örme şapka desenlerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler