Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi İlginç Şapka Modelleri

Phil Ferguson insanların yüzünde ufak bir gülümseme için birbirinden ilginç tığ işi şapka modelleri yapıyor. Şapkalarını sık iğne ile örüyor. Amigurumi oyuncak modelleri yaparak gibi. Aslında onları bir nevi oyuncak diye de düşünebiliriz. Şahsen ben öyle bir şapka ile gezemem. Giyemem. Kafamda bir ağırlık ile gezmek zor olur diye düşünüyorum. Değişik fikirleri , farklı tarzları sevenler için güzel bir fikir. Örgü oyuncak modelleri olarak yapılabilir. Sık iğne ile örerek istediğiniz şekli örebilirsiniz. Şiş örgü modelleri, trabzanlar , tunus işi örgü modelleri kullanabilirsiniz.

Tığ İşi İlginç Şapka Modelleri 53

Phil Ferguson pizza, hamburger, pastırma , yumurta, donut, bezelye gibi gıda modellerini işlemiş onları şapka modelleri olarak tasarlamıştır. Kendi kendini yetiştirmiş bir sanatçı. O sürekli fast food üzerine çalıştığı sırada esinlenerek yaptığı projeye başlamıştır.

Tığ İşi İlginç Şapka Modelleri 54

Tığ İşi İlginç Şapka Modelleri 52

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda. Hepsi emek isteyen ürünler. Ve değişik fikirler. Birbirinden ilginç şapka modelleri için. Günlük hayatta kullanıyormu bilmiyorum. Az önce de dediğim gibi ben kullanmazdım. Kendisinin sosyal medya üzerinde birçok takipçisi var. Ve bu güzel değişik şapkalar ile takipçilerinin gönüllerini kazandı. 23 yaşındaki genç sanatçı değişik şapka fikirleri ile insanların gönlünü kazandı. Başarılı Philin hikayesi oldukça basittir. O sadece sevdiği işi yaptı ve son derece iyi yaptı. Gerçekten tığ işini seviyor. İlk başta ördüklerim iyi değildi ama pes etmedim devam ettim ve şimdiki modelleri görüyorsunuz diyor. Yaptığımız işi seviyorsak vazgeçmeden çalışmaya devam etmeliyiz.

Tığ İşi İlginç Şapka Modelleri 55

Tığ İşi İlginç Şapka Modelleri 56

Tığ İşi İlginç Şapka Modelleri 57

Sizlere ilginç şapka modellerinden oluşan galeri hazırladık. İyi seyirler.

Phil Ferguson Şapka Modelleri

Kaynak :
www.instagram.com/chiliphilly/
www.lollyfeed.com/this-guy-is-crocheting-food-hats-and-its-awesome-phil-ferguson/
www.thedesignfiles.net/2016/02/phil-ferguson-of-chilli-philly/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler