Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebekler İçin Bere Modelleri

Sırada çok sevimli bir bere modelleri tarifi var. Sevimli bir canavar. Bere modellerini çocuklarınız için istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Bu modelin üzerinde değişiklikler yaparak farklı modellere çevirebilirsiniz. Sevimli bir kurbağaya, tavşana, tilkiye, file veya istediğiniz her sevimli hayvana çevirebilirsiniz. Bebekler için bere modellerinde aynı şablonu kullanıp üzerine farklı desen uygulamaları yapabilirsiniz. Bere tarifini kediye, baykuşa çevirebilirsiniz. Bebek bere örgü modelleri için ceylan modelini de örebilirsiniz. Son zamanlarda amigurumilerde çok örülüyor. Ve çok güzel duruyor. Sizde beresini örebilirsiniz. Çocuklar için hazırladığımız daha çok bere modelleri var. Beğendiklerinizi keyifle örebilirsiniz. Torunlara, cocuklara, yeğenlere örmek için en güzel modelleri sizler için anlatımlı olarak hazırladık. Kulaklı bere yapımı örneği de bebekler için sevimli ve çok güzel bir model. Futbol topu şeklinde şapka yapılışı da yine çok beğeneceğiniz tığ işi şapka modellerinden. Şimdi yeni modelin tarifine geçelim.

 Sevimli Canavar Şapka Nasıl Yapılır?

Çok sevimli bir şapka. İstediğiniz her renk ile örebilirsiniz. Tur sayılarını artırarak daha büyük örebilir ve büyük çocuklarınız için de şapkayı yapabilirsiniz. Bebekler için bere modellerini kız ve erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Sizlere şapkanın şemasını hazırladık. Şemada takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Bebekler İçin Bere Modelleri 2

Şapkamızın şeması bu şekilde. Trabzanlarla yaptığımız bir şapka. Sihirli halka ile başlıyor ve şemayı örmeye başlıyoruz. Üzerine gözleri dikiyoruz. Ağız ve dişleri ekliyoruz. İşte şapkamızın son hali.

Bebekler İçin Bere Modelleri

Bebekler İçin Bere Modelleri 1

Bebekler İçin Bere Modelleri 4

 

Bebekler İçin Bere Modelleri 3

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/4251

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler