Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Şapka Modelleri Şişle

Şiş örgü modellerinden bebeler için harika fikirler hazırladık. Burada bulunan modellerin yapılışı yok. Sizlere öreceğiniz örgülerde renk ve model seçiminde fikir vermesi için hazırladık. Bebek şapka modelleri şişle örülmüş örneklerin yapılışına bere modellerinden ulaşabilirsiniz. Galeride çok güzel örnekler var. Saç örgü örnekleri ile haraşo örgü modelleri ile. Hem boyunluk hem şapka olarak kullanacağınız örnekler var. Daha önce benzer modellerin yapılışını paylaşmıştık. Yeni doğan bebekler için küçük bebekler için kullanışlı bir şapka. Bebek şapkası örgü modelleri ve yapılışı için aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Bebek şapka modelleri için sevimli hayvan figürlerini de kullanabilirsiniz. Baykuşlar, kuzular, pandalar ile şapkalar örebilirsiniz. Kuzulu şapka modellerinin tariflerine pandalı şapkalara önceki yazılardan bakabilirsiniz. Çocuk şapka modeli için görsellerimizi incelemeye geçelim.

İki Şişle Bebek Şapka Modelleri

Erkek ve kızlar için çok güzel şapkalar hazırladık. Kızların vazgeçemediği pembe renginden erkeklere çok örülen mavi renklere kadar örnekler var. Degrade şapka modelleri var. Krem rengi ile örülmüş kahve bordürler geçilmiş şapkayı çok beğendim. Bebekler için çok kullanışlı diye düşünüyorum. Erkek bebek şapka modelleri şişle olan örnekleri krem rengini çocuklarınız için haraşo örgü modeli ile örebilirsiniz. Bebek şapka modelleri şişle olan örneklere takım olarak örgü boyunluk modelleri, örgü eldiven modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Çok güzel ve fotoğraflara bakılarak örülebilecek örnekler var. Bazı modellerin yani örneklerin yapılışına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi bebek şapka modelleri şişle olan örnekleri incelemeye geçelim.

 

Kaynak: https://www.stranamam.ru/post/9103832/

https://www.stranamam.ru/post/10281102/

https://www.stranamam.ru/post/8798095/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler