Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Şapka Modelleri

Örgü modelleri ve yapılışlarından erkekler için harika bir şapka hazırladık. Baba oğul takımlar yapabilirsiniz. Bere modellerinin renkleri krem ve kahve tonlarında hazırlanmış. Sizler farklı renklerle de örebilirsiniz. Anlatımlı bere örgü modelleri için yetişkin erkek ve çocuklar için olan şapkanın şemasını hazırladık. Şemalarda kesmeler, modelin ayrıntılı şeması da yer alıyor. Şiş örgü biliyorsanız rahatlıkla örebilirsiniz. Daha önce şiş örgü modellerinde renk değiştirmeden bahsettik inceleyerek gizli renk değişimlerin nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. Düz örgü ve ters örgüden oluşan bir şapka. El örgüsü bere modeli ve yapılışı için kullanacağınız iplere uygun şişler tercih ettiğinizde örgüleriniz daha düzgün olacaktır. İplerin üzerinde bulunan etiketlerde şiş ölçüleri, tığ ölçüleri yer alır. Ona göre belirleyebilirsiniz. El örgüsü modellerinden şapkalar, atkılar, şallar en çok ördüğümüz örgülerden. Hadi yapılışına geçelim. Şiş örgü şapka modelleri için 2 renk ip ve uygun şişleri hazırlayın. Başlıyoruz.

Erkek Bere Modelleri ve Yapılışları

Şiş örgüden şapka yapılışı hazırladık. Şiş örgü şapka modelleri için lastik örerek başlıyoruz. 1 düz 1 ters lastik örüyoruz. Lastiği ördükten sonra modeli kurmaya başlıyoruz. Hemen şemaları sizlerle paylaşalım.

Çocuk için ve yetişkin erkek için örgü şapka şemaları aşağıdaki gibidir. İlmek sayıları en altta yazıyor.

Şiş Örgü Şapka Modelleri 6

Şiş Örgü Şapka Modelleri 8

Şemayı takip ettiğinizde rahatlıkla örebilirsiniz. Bittiğinde çok güzel duruyor. Özellikle baba oğul takımlar örüldüğünde. İşte şapkanın son hali. Sizde eşinize, oğlunuza şiş örgü şapka modellerinden örebilirsiniz.

Şiş Örgü Şapka Modelleri

Şiş Örgü Şapka Modelleri 1

Şiş Örgü Şapka Modelleri 3

Şiş Örgü Şapka Modelleri 9

Şiş Örgü Şapka Modelleri 7

Şiş Örgü Şapka Modelleri 5

Şiş Örgü Şapka Modelleri 10

Şiş Örgü Şapka Modelleri 2

Şiş Örgü Şapka Modelleri 4

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8424

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler