Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgüden Bere Modelleri

Şiş öle örülmüş örgüden bere modelleri tarifi var sırada. Çok güzel bir örnek. Şiş örgü örneklerini dilediğiniz bir örgünüzde kullanabilirsiniz. Hatta sizlere videosunu güzel bir bebek battaniyesi modelinde anlatımını hazırladık. Kadife iple bebek battaniyesi veya normal yün iplerinizle öreceğiniz örgülerde de kullanabilirsiniz. Bere modellerinde ve örgü boyunluk modellerinde kullanılacak takım olarak örülecek bir örnek. Erkek örgü modellerinde hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek şapka modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Örgüden bere modellerinde angora iplerle yıldız örgü bere yapılışı hazırlamıştık. O modeli de keyifle örüp kullanabilirsiniz. Bittiğinde harika oluyor. Hadi yeni modelin yapılışına geçelim.

Son Model Bere Modelleri

Son model bere modellerinden bir örnek. Farklı örgülerde gördüğümüz örneğin bereye uyarlanmış halini göreceğiz. İstediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Bayanlar içinde erkekler içinde uygun bir örnek. Çok zor olmayan kolay bir örnek. Herkes tarafından kolaylıkla örülebilir. İsterseniz dairesel olarak dikişsiz şapka modelleri olarak örebilirsiniz. İsterseniz de dikişli olarak örebilirsiniz.

Örgüden bere modellerinin resimli olarak yapılışına bir göz atalım. Şapkamızın tepe kısmına ponpon yapıyoruz. İsterseniz ponpon kürklerde kullanabilirsiniz.

Şapkanın yapılışına adım adım göz attık. Birazdan örneğin nasıl yapıldığını anlatan güzel bir video yayınlayacağız. Sizde şapkada kullanabileceksiniz. Şapkaya önce lastik örerek başlıyoruz. 1 düz 1 ters lastik örebilirsiniz. 2 düz 2 ters olarak yapabilirsiniz. Şimdi şapkanın son haline göz atalım.

Örgüden Bere Modelleri 8

Örgüden Bere Modelleri 9

Örgüden Bere Modelleri 15

Örgüden Bere Modelleri 13

Örgüden Bere Modelleri 2

Ve sıra geldi örneğin nasıl yapıldığını videodan izlemeye. Tüm örgülerinizde kullanabileceğiniz bir örnek. Bebek battaniyesi olarak da duruşunu görüyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/3178

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler