Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Erkek Bere Modelleri

Şiş ile ördüğümüz basit örgü erkek bere modelleri yapılışı hazırladık. Videolu anlatımlı olarak. Dikişsiz şapka modellerinden. Misinalı şiş ile örüyoruz. Boyunluk modellerini de dikişsiz örmek isterseniz bereye başlangıçta kullandığımız tekniği kullanabilirsiniz. Erkek beresi nasıl örülür tüm detayları videoda bulabilirsiniz. Aynı modeli ile ilmek sayısını daha çok atarak takım olarak boyunluk modelleri de örebilirsiniz. Erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışı ile şapkalar takım olduğunda da çok güzel duruyor. Sizde özellikle eşinize, babanıza, kardeşinize hediye olarak örüyorsanız takım örgüler çok daha güzel duracaktır. Erkek bere yapımı anlatımlı daha çok model için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni modelimiz örgü erkek bere modelleri yapılışına geçiyoruz.

Kolay Bere Yapımı Erkek

Örgü erkek bere modellerinde kullandığımız örneği birçok yerde kullanabilirsiniz. Şiş ile örülmüş çok güzel bir örnek. Misinalı şişle dikişsiz olarak örülüyor. Bu tekniği farklı modellerde ördüğünüz şapka modellerinde de kullanabilirsiniz. İplik % 25 yün % 75 akrilik bir iplik ile örülmüş. Ve 5 mm şiş kullanılmış. Şişe 101 ilmek atarak başlıyoruz. Daha sonra 2 düz 2 ters lastik ile örmeye başlıyoruz. Lastiği istediğiniz unuzlukta örebilirsiniz. Lastik kısmı bittiğinde videoda anlatıldığı gibi modeli kurmaya başlıyoruz.

Örgü Erkek Bere Modelleri

Şapka bittiğinde çok güzel görünüyor. Hadi şimdi berenin nasıl örüldüğünü tüm ayrıntıları ile görelim. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler