Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri

Sizlere erkek ve kızları için keyifle öreceğiniz anlatımlı bere örgü modelleri tarifi hazırladık. Şiş örgü ile ördüğümüz harika bir bere modelleri tarifi. Yetiştin ve çocuklar için hazırlanmış şeması ile birlikte. Şemadan takip ederek kolayca örebilirsiniz. Düz ve ters örgü ile renk değiştirilerek örülüyor. Şişle ördüğümüz baklava desenli erkek bere yapımı anlatımlı modelde benzer bir model. Yani renk değiştirerek ördüğümüz bir model. Örgü erkek bere modelleri için istediğiniz renk düzenini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde kızlar içinde. Erkekler için gri tonları, kahve tonları, siyah beyazlar çok güzel olacaktır. Modeller arasında 2 farklı renk uygulamasını görebilirsiniz.

Örgüden Bere Modelleri

Anlatımlı bere örgü modelleri hazırladık. Şiş örgü nasıl yapılır biliyorsanız bu modeli rahatlıkla örebilirsiniz. Dikkat etmeniz gererek şemadaki renk değişimleri. Sizde kareli bir defter üzerine kendi desenlerinizi oluşturarak şapka modelleri örebilirsiniz. Bu modeli baba oğul takım olarak örebilirsiniz. Aynı deseni erkek kazak modellerinde, erkek süveter örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel duracaktır. Etek uçlarına bu desen uygulaması yapıldığında aynı renklerde harika olur.

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 7

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 3

Aynı şemalar. Ama altta dikkat ederseniz sayılar farklı. Bu ölçülere göre sizde örebilirsiniz. Yada kendi ölçü ve kesmelerinize göre. Şapkaya istediğiniz uzunlukta lastik örgü örebilirsiniz. 1 düz 1 ters lastik örülüyor. Daha sonra model uygulaması yapılıyor. Gri tonları ve kremle harika olmuş. Örüldüğünde ve giyildiğinde de nasıl durduğunu göreceğiz. Hazırsanız anlatımlı bere örgü modellerinin bitmiş halini görelim.

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 6

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 8

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 10

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 5

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 2

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 1

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 4

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 11

Anlatımlı Bere Örgü Modelleri 12

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8425

https://shop.mango.com/tr/erkek-cocuk/atk%C4%B1lar-ve-sapkalar/ponponlu-iki-renkli-orgu-bere_57046720.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler