Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Kar Tanesi Örneği Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerinde, örgü çanta modellerinde, örgü paspas modellerinde ve daha birçok modelde kullanacağımız harika bir örneğin yapılışını hazırladık. Çok gösterişli çok şık çok zarif bir motif. İki renkli kar tanesi örneği yapılışı. Bu modelle çok güzel modeller tasarlayabilirsiniz. Mesela evinizin şıklığına şıklık katacak örgü paspas modelleri örebilirsiniz. Muhteşem olur. Bebek battaniyesi, tığ işi çantalar, örgü kırlent modelleri ilk aklımıza gelen modellerden. Sizce farklı başka neler örülebilir. Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kar tanesi desenleriyle çok güzel örgüler ördük. Örneğin lif modelleri ördük. Motifli kar tanesi lif yapılışı harika bir örnek. 3 renk kullanarak örmüştük. Tam kış renklerinde. Köşeden köşeye kar tanesi battaniye yapılışı ise 2 renkli ördüğümüz modellerden. Kırmızı ve beyaz renkleri seçmiştik. Kar tanesi iğne oyası yapılışı ise yazmalarınıza çok yakışacak.

İki Renkli Kar Tanesi Motifi Nasıl Örülür?

Her renkle muhteşem olacak bir örnek daha. Etnik desenlere, kar tanesine benzeyen bir model. Örgü kilim modelleri örebilirsiniz. Eski kilimlerden renk ilhamları alarak renk seçimlerinizi belirleyebilirsiniz. En güzel örgüleri örebilirsiniz.

İki Renkli Kar Tanesi Örneği Yapılışı

İki renkli kar tanesi örneği yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen anlatıma geçip detaylarıyla örülüşünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler