Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Supla Modeli Yapımı

Örgü modelleri ve yapılışlarından çok güzel bir örnek hazırladık. Örgü supla modeli yapımı tek renk iple veya kenar oyası modellerini renkli olarak örebileceğiniz tariflerden. Dantel örneklerinden suplayı daha büyük örerek örgü paspas modellerinde kullanabiliriz. Yada daha küçük örerek örgü bardak altlığı olarak kullanabiliriz. Örgü amerikan servis yapımıyla, örgü bardak altığını takım olarak yapabilirsiniz. Sofra düzeninde, masa düzeninde çok güzel duruyor. Saklı altlıklarında kullanabiliriz. Hasır iplerle de örebiliriz. Tek renk olarak hasırlarla da güzel duracak tariflerden. Örgü amerikan servis modelleri anlatımlı hazırladığımız model boyutları ayarlanarak birçok şekilde örülebilir. Hasır iple yaptığımız amerikan servis modelimiz vardı. İkea amerikan servis modellerinden. Tarifine hasır amekikan servis ikea içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Örgü amerikan servis yapımı için anlatıma geçiyoruz. Örgü supla modeli yapımı nasıl örülüyor öğrenelim.

Koton İple Supla Nasıl Örülür?

Supla nedir? Pasta tabağı altına koyduğumuz dekotarif örtüler, örgüler diyebiliriz. Daha çok özel günlerde kullanıyoruz. Misafirlerimizi ağırlarken kullanıyoruz. Çapları genelde 36 cm civarında oluyor. Dikdörtgen supla modelleri veya yuvarlak supla modelleri olarak örüyoruz. Hasır iplerle, keçelerle, kumaşlarla suplalar yapıyoruz. Şimdi örgü supla modeli yapımı hazırladık.

Örgü Supla Modeli Yapımı

Örgü Supla Modeli Yapımı 1

Örgü Supla Modeli Yapımı 2

Tek renk ve desenli olarak örülmüş hallerini gördük. Her iki şekilde de çok güzel değil mi. Eğer örgü supla modeli yapılışını beğendiyseniz ve tarifi merak ediyorsanız hemen altta bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler