Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalın İp İnce İp Bir Arada

Şiş örgü örneklerinden yine muhteşem bir model daha. Kolay örgü modellerinden tarif hazırladık. Kalın ip ince ip bir arada. Çeşit çeşit modellerin yapılışında kullanacağınız örgülerden. Örgü şal modelleri, örgü yelekler, örgü hırkalar, bebek örgüleri örebilirsiniz. Örgü kazak modelleri örebilirsiniz. Zırh örgü modellerini andıran bir teknikle örülüyor. İnce ip olarak misinalı ipler, dantel ipleri, renkli ipler, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Değişik örgü modellerinden yeni tarife geçmeden daha önce ördüğümüz yeni, kolay örneklere değinelim.

Kolay örgü modellerinden yine birçok model yapılışında kullanacağınız ajurlu örgü modelleri olarak ördüğümüz hızlı ilerleyen kolay şiş örgü modelini yazlık modellerde de kullanabilirsiniz. 3d kolay şiş örgü modeli yapılışı düz örgü ve haraşolarla yapılmış bir örnek. Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı örneği de puf modellerinde bile kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi kalın ip ince ip bir arada örneğin anlatımına geçelim.

Kalın İp ve İnce İple Örgü Nasıl Örülür?

Misina, dantel ipi, ince ipler ve kalın örgü ipleriyle yeni bir modelin yapılışını öğreneceğiz. Değişik ve yeni bir örnek. Tek renk iplerle örebilirsiniz. Araya renkli ipler kullanarak örneği örebilirsiniz.

Kalın İp İnce İp Bir Arada

2 tur tekrarıyla örülen kolay bir örnek. 1 ince ipe 1 de kalın ipe ihtiyacımız olacak. İnce ipler arada ajur gibi görünüyor ve kendiliğinden desen oluşuyor. Kalın ilmekler havada süzülüyor gibi duruyor. Son olarak videoya geçip kalın ip ince ip bir arada örneğinin anlatımını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler