Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Bayan Süveter Modelleri Anlatımlı

Sırada sezona damgasını vuracak crop örgü modellerinden çok şık bir örgü süveter modelleri yapılışı hazırladık. Kolay bayan süveter modelleri anlatımlı örnek videolu olarak hazırlandı. Mor ve krem renklerle. Sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Kendinize, küçük kızlarınıza, genç kızlarınıza örebilirsiniz. Sadece ilmek sayılarını ayarlamak yeterli. 2 düz 2 ters lastik ve düz örgüyle örülen bir süveter. Dilerseniz üzerine işlemeler de yapabilirsiniz. Süslemeler de yapabilirsiniz. Şiş örgü örneklerinden, model uygulaması yaparak da süveterleri örebilirsiniz. Kolay bayan süveter modelleri anlatımlı örneğe geçmeden önce birkaç süveterden bahsetmek istiyorum. Tığla ve şişle örülmüş örnekler. Hanım dilendi bey beğendi motifiyle ördüğümüz bir süveter var. Motifli süveter modellerinden detaylara ulaşabilirsiniz. Kapşonlu pirinç örgü süveter yapılışı kolay modellerden. Çıtı pıtı duran pirinç örneğinden yapılıyor. Örgü süveter anlatımı kenarlarında bağcıkları olan genç kızların bayılacağı bir model. Son olarak bir modelden daha bahsetmek istiyorum. El örgüsü bayan süveter modelleri. Kolay örgülerden.

Burada birkaç modelden bahsettik. Daha fazla anlatıma önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi bildiğimiz tekniklerden çok şık örülmüş kolay örgü süveter modelinin yapılışına geçelim.

Bayan Süveter Modelleri Anlatımlı

Şiş örgü ile örülmüş çok hoş bir model anlatımı var sırada. Türkçe videoyla hazırlanmış kolay bayan süveter modelleri anlatımlı. Üzerine el nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleri, aplikelerle, düğmelerle, boncuklarla süslemeler yapabilirsiniz. Örgü broşlar, keçe broşlar kullanabilirsiniz. Videodaki ölçüler S – M beden için uyumlu. 100 gramlık iplerden yaklaşık 3 adet kullanılmış. 6 mm şişle örülmüş. Sizde süveteri sevdiğiniz renklerde örebilirsiniz.

Kolay Bayan Süveter Modelleri Anlatımlı

Süveter bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel görünüyor. Çizgili, renkli olarak olarak da örebilirsiniz. Şimdi kolay bayan süveter modelleri anlatımlı videoyu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler