Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Halkalı Şeker Lif Yapılışı

Lif modellerinden iç içe geçen halkalardan oluşan çok güzel bir lif örneği anlatımı hazırladık. Halkalı şeker lif yapılışı. Yeni model lif örneği daha önce ördüğümüz örgülerden kalan ipleri değerlendirebileceğimiz modellerden. Lif modellerini, yeni örnekleri çeyizlik lif modelleri olarak örüp kullanabiliriz. Biraz daha önce ördüğümüz liflerden bahsedelim. Daha sonra yeni modelimizin anlatımına geçeriz. Mesela bebek battaniyesi olarak da kullandığımız yepyeni harika bir örnek vardı. Yıldız bebek battaniyesi yapılışı. Lif modeli, bebek battaniyesi olarak da örebiliriz. Kolay lif modelleri ve yapılışı anlatımlı video youtube en güzel örneklerden biri. Bir modelden daha bahsedelim. Hemen örmek isteyeceğiniz lif yapımı tariflerinden. Kolay lif yapılışı. Daha büyük örerek ve daha farklı iplerle örerek farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Eğer hazırsanız ye modeli incelemek istiyorsanız halkalı şeker lif yapılışını öğrenelim.

Halkalı Şeker Lif Nasıl Örülür?

İç içe geçen halkalardan oluşan yeni model bir lif. Örmesi kolay örneklerden. Az sonra paylaşacağımız modele benzer nişan yüzüğü havlu kenarı paylaşmıştık. Lif modelinin yanında havlu kenarını da örerek güzel bir takım oluşturabilirsiniz. Halkalı şeker lif yapılışı bittiğinde aşağıdaki gibi duruyor.

Halkalı Şeker Lif Yapılışı

Sıra geldi son olarak bu güzel lif modelinin nasıl örüldüğünü izlemeye. Sizde sevdiğiniz renklerle, elinizde lan renklerle en güzel lif modellerini örebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler