Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Başlayanlar İçin Amigurumi Kaplumbağa Yapılışı

Amigurumi oyuncak modellerinden yeni başlayanlar için amigurumi kaplumbağa yapılışı hazırladık. Kadife iple çok güzel amigurumiler ördük. Bugünde yeni kaplumbağa deseninin yapılışını ekleyeceğiz. Normal iplerle aynı sayılarda ördüğünüzde daha küçük kaplumbağalar olacaktır. Amigurumi oyuncaklar örüp bebeklerimize verip sağlıklı oyuncak modelleriyle gönül rahatlığıyla oynamalarını izliyoruz. Hediye ediyoruz. Satış yapıyoruz. Benim fikrimce kadife iplerle oyuncak örüldüğünde içine astar geçirilmeli. Araları biraz geniş olduğu için elyaflar çıkabilir.

Amigurumi kaplumbağa desenlerinden daha önce farklı çalışmalara değinmiştik. İlk paylaştığımız ve çok sevilen amigurumi kaplumbağa yapılışı. Büyük bir kaplumbağa örmüştük. Örgü kaplumbağa nasıl yapılır adım adım hem sayılarını hem de videolu paylaştık. Çok sevilen kaplumbağalardan. Aynı kaplumbağa örülüp kabuk üzerine el nakışı işlemeleri yapılıyor. Çok güzel oluyor. Beğendiğimiz tığ işi motiflerle kaplumbağalar örebilirsiniz. En güzel örneklerini kaplumbağa örgü modeli yapılışı sizlere fikir verecektir. Şimdi yeni başlayanlar için amigurumi kaplumbağa yapılışını öğrenelim.

Kadife İpten Amigurumi Kaplumbağa Nasıl Örülür ?

Yeşil ve kahverengi kadife iplerle sevimi kaplumbağalar örüyoruz. Örgü anahtarlık modelleri, oyuncaklar, kapı süsleri olarak kullanabiliriz. Amigurumi küçük kaplumbağa tarifi tur sayıları artırılarak farklı büyüklüklerde örülebilir.

Yeni Başlayanlar İçin Amigurumi Kaplumbağa Yapılışı

İlk defa amigurumi örecekseniz ilk olarak kolay modellerle başlayabilirsiniz. Daha sonra daha detaylı oyuncakları örmeye geçebilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen videolu anlatımla yeni başlayanlar için amigurumi kaplumbağa yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler