Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Anahtarlık Yapımı Kolay

Amigurumi modellerinde çok sevimli karikatür anahtarlık tarifi ekliyoruz. Renk renk çok sevimliler. Üstelik örgü anahtarlık modelleri arkadaşlarımıza hediye etmek içinde muhteşem bir fikir. Daha önce ördüğümüz büyük amigurumi oyuncak modellerinden kalan ipleri değerlendirmenin en güzel yollarından biri. Tığ işi anahtarlık modelleri örerek parça ipleri değerlendirebiliriz. Örgü anahtarlıklar yerine farklı tarzda anahtarlıklar örmek isterseniz sizlere birkaç önerimiz olacak. Mesela yün keçelerden renkli anahtarlıklar yapabilirsiniz. En güzel tarife ise anahtarlık yapımı kolay modelden ulaşabilirsiniz. Çocuklarımızın el izlerini, ayak izlerini anahtarlık yaparak her zaman yanımızda taşıyabiliriz. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız el izi anahtarlık yapılışından ulaşabilirsiniz. Makrome modellerinden de çok güzel anahtarlıklar örebilirsiniz. Mesela kuru ağaç dalları ile makromeyi birleştirerek anahtarlıklar yapabilirsiniz. Güzel bir kendin yap projesine ise makrome nazar boncuğu anahtarlık nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Şimdide iplerle ördüğümüz amigurumi anahtarlık yapımı kolay modelin detaylarına geçelim.

Amigurumi Anahtarlık Yapımı Tarifi

Ev anahtarları, araba anahtarları, motosiklet anahtarlarını süslemek için muhafaza etmek için güzel bir anahtarlık örüyoruz. Anahtarlığımızı eğer elimizde iplerimiz varsa bu iplerle örerek değerlendiriyoruz. İplerimizin kalınlığına göre tığ tercih edebiliriz. Mesela ip ve tığ ölçüsü değiştiğinde anahtarlığın boyutları da değişecektir.

Amigurumi Anahtarlık Yapımı Kolay

Kocaman ağızlarıyla sevimli, karikatür anahtarlık için iplerimizi, tığlarımızı hazırlayalım. Daha sonra aşağıda bulunan videodan amigurumi anahtarlık yapımı kolay modelin detaylarını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler