Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize Puffy Perde Tutucu Yapımı

Çocuk odası dekorasyonunda çok kullandığımız örgülerden biri. Amigurumi oyuncak modellerinden örgü bilmeyen ama kendine çocuklarına perde tutucu modelleri örmek isteyenler için pratik bir tarif. Hazır olan ilmek ilmek iplerden perde tutucu yapıyoruz. Daha önce örgü oyuncak modellerinden perde tutucular yapmıştık. Önce onlardan bahsedelim. Sonra yeni model alize puffy perde tutucu yapımına geçeriz. Amigurumi perde tutucu tavşan en güzel modellerden bir tanesi. Çok severek öreceğiniz oyuncaklardan. Bakalım siz ördüğünüzde perde tutucular orada kalabilecek mi. Yoksa çocuklarımız ellerinden hiç düşürmeyecek mi. Diğer bir model ise amigurumi perde tutucu ayıcık. Çok sevimli. Kız ve erkek bebek çocukların, bebeklerin odaları için örebilirsiniz. Kaçırılmayacak bir örnek ise amigurumi perde tutucu maymun yapımı. Aslında amigurumide beğendiğimiz tüm oyuncakları perde bağına çevirebiliriz. Kolları veya ayakları bağlayacak şekilde uzun örmek yeterli olacaktır. İçini elyafla doldurmuyoruz. Amigurumi perde bağı modelleri sizlere fikir verebilir. Şimdi daha kolay şekilde öreceğimiz alize puffy perde tutucu yapımına geçelim. Zürafa perde bağı favori tariflerinizden olacak.

Alize Puffy İple Perde Tutucu Nasıl Örülür?

Sarı, kahverengi, beyaz iplerle sevimli bir perde tutucu örüyoruz. Oldukça basit bir model. Basitliğine aldanmayın şahane duruyor. Tüm detayları videoda yer alıyor. Nasıl başlayacağımız, ilmeklerin geçişini nasıl yapacağımız hepsini bulabilirsiniz. Hiç örgü örmemiş ilk defa deneyecek olanlarda rahatlıkla yapabilirler.

Alize Puffy Perde Tutucu Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Hemen örmek isteyeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken ipleri hazırladıktan sonra alize puffy perde tutucu yapımı videosunu izlemek.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler