Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Adım Adım Amigurumi Dinozor Nasıl Örülür?

Örgü oyuncak modellerinin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada çok sevimli amigurumi tarifi var. Adım adım amigurumi dinozor nasıl örülür izleyerek öğreneceğiz. Çocuklarımıza hemen sevimli dinazor amigurumiyi örmeye başlayacağız. Daha önce de birçok sağlıklı oyuncak modelleri ördük. Çıngıraklar, emzik zincirleri, diş kaşıyıcılar, dönenceler ördük. Pamuklu iplerle en güzel amigurumi modellerini çocuklarımız için torunlarımız için ördük. Daha sonra çocuklarımızın keyifle ördüğümüz oyuncaklarla oynamasını izledik. Tabi bize bu olay daha çok mutluluk verdi. Kendi ördüğümüz kalitesinden emin olduğumuz amigurumi oyuncak modellerini çocuklarımıza güvenle verdik. Yine güvenle vereceğimiz oyuncak modeli yapılışı hazırladık.

Amigurumiye dair daha farklı modeller isterseniz önceki içeriklerimize de göz atmanızı öneririz. Bugünkü konumuz dinozorlar. Dinozor tariflerinden en çok sevilen modelimiz amigurumi t-rex dinozor free pattern modeli. Güzel bir videoda ekledik. Ayrıca parçaların çoğu ayrıntılı açıklamalı. Türkçe açıklamalı oyuncak tarifi isterseniz amigurumi dinazor tarifi Türkçe modele göz atmanızı öneririz. Daha fazla model anlatımı her zaman olduğu gibi önceki içeriklerde.

Eğer amigurumi örmeye ilk defa başladıysanız amigurumi tekniklerini bilmiyorsanız, amigurumi için hangi ipleri kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız yada amigurumi fotoğraf çekimleriyle ilgili bilgiler isterseniz yine önceki içeriklerimize göz atabilirsiniz. Şimdi adım adım amigurumi dinozor nasıl örülür öğrenelim.

Baby Dino Amigurumi Tarifi

3 renk kullanarak ördüğümüz çok sevimli bir dino zarifi hazırladık. Beyaz, sarı ve kahve tonlarında bir ip kullanıyoruz. Amigurumi için pamuklu ipler kullanırsanız oyuncaklarınız daha güzel görünür ve kaliteli olur. Ama tabi ip fiyatları malum. Aldı başını gidiyor. Yine sizler en güzel ipleri bütçenize uygun ipleri tercih edebilirsiniz.

Adım Adım Amigurumi Dinozor Nasıl Örülür?

Baby dinomuzu pamuklu iple örüyoruz. 2,5 mm tığ kullanıyoruz. Gözleri ise 13 – 15 mm kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi adım adım amigurumi dinozor nasıl örülür izlemeye.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler