Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Küçük Kaplumbağa Tarifi

Amigurumi modellerinden güzel bir tarifle devam ediyoruz. Amigurumi küçük kaplumbağa tarifi hazırladık. Üst kısmını örmediğimiz için kutu gibi kullanabilirsiniz. Küçük tokalarınızı, takılarınızı, küpelerinizi koyabilirsiniz. Amigurumi örmeye yeni başlayanlarında örmek isteyeceği tariflerden. İlk defa amigurumi öreceğimiz zaman daha kolay modelleri seçiyoruz. Detayı olmayan, fazla detay gerektirmeyen modelleri örüyoruz. Daha sonra zor modellere geçiyor yeni amigurumileri örmeye devam ediyoruz. Mesela amigurumi kaplumbağa yapılışı detaylı bir tarif. İlk defa örecekler için zor bir model. Yeni başlayanlar için amigurumi kaplumbağa yapılışı ise kadife iple ördüğümüz oyuncaklardan. Kaplumbağa örgü modeli yapılışı ise çok sevdiğimiz bebek battaniyesinde kullandığımız motiften oluşuyor. Şimdi elimizde olan iplerle öreceğimiz örgü kaplumbağa nasıl yapılır öğrenelim.

Amigurumi Kaplumbağa Nasıl Örülür?

Beğendiğimiz tığ işi örneklerle destekleyerek çok güzel amigurumi kaplumbağa örüyoruz. Tığ işi motif modelleriyle de kaplumbağalarımızı örebiliriz. İğnelik modelleri olarak kullanmak istediğinizde amigurumi kaplumbağaları kullanabilirsiniz.

Amigurumi Küçük Kaplumbağa Tarifi

İki farklı modelde örülmüş kaplumbağayı yukarıda görüyorsunuz. Bir kutu şeklinde olan kaplumbağayı öreceğiz. Tarifi ise hemen aşağıda. Amigurumi küçük kaplumbağa tarifini detaylı anlatımıyla öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler