Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anahtarlık Yapımı Kolay

Yün keçe topları ile güzel bir çalışma hazırladık. Anahtar yapımı kolay bir proje. Renk renk yün keçe topları ile rengarenk anahtar yapıyoruz. Yapılışını adım adım resimlerle hazırladık. Keçe çalışmalarına zaman zaman yer veriyoruz. Bebekler için yapılmış projelerde keçeler çok kullanılıyor. Önceki yazılarımızdan hepsine ulaşabilirsiniz. Anahtarlık yapımı içinde birçok projemiz var. Amigurumi anahtarlık modelleri, makrome anahtarlık modelleri, çeşitli örgü motiflerinden örgü anahtarlık modellerinden yapılışı olan modellerimiz var. Hepsini rahatlıkla önceki yazılarımızdan bulup yapabilirsiniz. Makrome anahtarlık yapılışı da son zamanların popüler çalışmalarından. Kendin yap projelerini evde deneyerek hediyelik fikirler olarak da hazırlayabilirsiniz. Kına gecelerinde, bebek mevlütlerinde anahtarlıklar çok iyi fikir olacaktır. Anahtarlık yapımı kolay projenin malzeme listesi ve yapılışı ile devam edelim.

Anahtarlık Yapımı Evde

Malzemeleri nette, tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Anahtarlık yapımı kolay bir proje. Malzemelerin temini de kolay. Anahtarlık yapılışının detaylarını sizlere resimli olarak hazırladık. İsterseniz anahtarlık yapımını çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Top sayısı modeldeki sayıda ideal olmuş. Ama isterseniz azaltabilir veya çoğaltabilirsiniz. Yün keçe topları ile halı da yapmıştık. Yine önceki yazılardan detaylarına göz atabilirsiniz.

  • Renkli yün keçe topları
  • Anahtar klipsi
  • Zincir
  • Karga burun
  • Yan keski
  • Gümüş renkli pim

Anahtarlık Yapımı Kolay

Malzemelerimiz bu kadar. Hazırsanız başlıyoruz. Önce pimleri yün keçe topların ortasından geçiriyoruz. Daha kolay geçirmek isterseniz önce bir şiş ile delebilirsiniz. Her renkten 2 tane yün keçeden 14 top hazırlıyoruz.

Anahtarlık Yapımı Kolay 1

Anahtarlık Yapımı Kolay 2

Topların ucundaki pimlerin fazlasını kesiyor ve tutturmak için halka oluşturuyoruz.

Anahtarlık Yapımı Kolay 4

Anahtarlık Yapımı Kolay 5

Zincire hepsini tek tek tutturuyoruz.

Anahtarlık Yapımı Kolay 3

Anahtarlık Yapımı Kolay 6

Anahtarlık halkasını, klipsini de taktıkmı tamamdır. Anahtarlık çok güzel oldu.

Anahtarlık Yapımı Kolay 7

Anahtarlık Yapımı Kolay 8

Anahtarlık Yapımı Kolay 9

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler