Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçe Unicorn Yapılışı

Keçeden birçok yerde kullanacağınız güzel bir çalışma hazırladık. Keçeden unicorn yapılışı. Kalıbı ile birlikte. Keçe kapı süslerinde, keçe anı defterlerinde , oyuncak olarak ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Keçe dönence modelleri yapabilirsiniz. Keçeden birçok kalıbı ile birlikte yapılışını da anlattığımız modeller oldu. Bu modellerin her birini ayrı yerlerde veya birlikte istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Keçeden kapı süsleri çok kullanılıyor. Atlar , balkabakları, balonlar kapı süslemede çok kullanılıyor. Keçe at yapımını yeni paylaşıyoruz. Daha önce amigurumi ponny free pattern unicorn yapılışını daha önce vermiştik. Yanına birde şimdi keçeden unicorn ekliyoruz. Aşama aşama nasıl yapıldığını resimli olarak göstereceğiz. Kalıbımız da mevcut. Yün keçeleri de çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Yün keçeden papatya yapımını daha önce yine resimli olarak adım adım paylaşmıştık. Birçok hobi ile ilgili çalışmalarınızda keçeleri kullanabilirsiniz. Gelelim keçe unicorn yapılışına.

Keçe At Yapımı

Modelin kalıbını hazırlamakla işe başlıyoruz. Daha sonra istediğiniz renklerde keçe at yapımı ile devam ediyoruz. Pembeli atlar, mavili atlar hazırlayarak kız bebek veya erkek bebek için hazırlayabilirsiniz. Önce kalıbı verelim. Kalıbı yazıcıdan çıktı alarak kullanabilirsiniz. Her bir parçadan kaçar tane hazırlayacağınız sayılar ile modellerin üzerinde belirtiliyor.

Keçe Unicorn Yapılışı 40

Kalıp hazır malzeme olarak istediğiniz renkte ince keçeler, elyaf, iğne , keçelerle aynı renkte iplik, atın yelelerini yamak için iplik , makas ve kalem gerekiyor. Malzemeleri de hazırladığımıza göre keçe unicorn yapılışı aşamalarına geçebiliriz.

Ve atımız hazır. İster kanatlı ister kanatsız kullanabilirsiniz. Her iki türlü de şahane oldu.

Keçe Unicorn Yapılışı 39

Keçe Unicorn Yapılışı

Kaynak : https://feltrofacilmoldes.blogspot.com.tr/2017/05/passo-passo-lindo-de-unicornio.html?m=1

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Keçe Unicorn Yapılışı”
  1. Mary cunningham dedi ki:

    Your felt creations so cute with great instructions
    :-)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler