Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yün Keçeden Çalışmalar

Birbirinden güzel muhteşem çalışmalar hazırladık. Yün keçeden çalışmaları ev dekorasyonunuz için, hediyelik fikirler için yapabilirsiniz.  Keçelerle birçok çalışma yapıyoruz. Birazdan paylaşacağımız 70 üzeri modele bayıldım. Kütük üzerine, fincanlar üzerine bu çalışmaları yapabilirsiniz. Hem sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kendi eviniz için kullanabilirsiniz. Satış yapıyorsanız bu modelleri fikir olarak kullanabilirsiniz. Yün keçeler ile daha önce de harika çalışmalar yaptık. Kendimize kıyafetler hazırladık. Yün keçe çantalar hazırladık. Yün keçeden gül yapımı broş modelleri yaptık. El yapımı broş modellerinde, çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Yün keçeden çiçek yapımı örnekleri var yine bu çalışmaları da birçok yerde kullanabilirsiniz.

Keçe İğneleme Modelleri

Yün keçeden çalışmalar. Muhteşem modeller. Kır evi manzaraları, sonbahar manzaraları, kış manzaralı evler, bahar manzaralı evler var. Ben çok beğendim ve hemen sizlerle bu çalışmaları paylaşmak istedim. Yün keçelerle iğneleme tekniği ile yapılmış muhteşem süper ötesi evler. İnsanın böyle evlerde yaşayası geliyor. Şehir hayatından yorulmuş, her tarafta bina görenler eminim benim gibi hemen bu evler üzerinde keşke benim olsa diye hayal kurmaya başlamıştır.

Yün keçeleri tuhafiyelerde de bulabilirsiniz. Nette satış yapan sitelerde mevcut. Güvendiğiniz sitelerden de alabilirsiniz. Keçe iğneleme başlangıç seti ile başlayabilir daha sonra bu tarz profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ev modellerini, keçe succulent modellerini yapabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz bu evleri. Hadi şimdi 70 den fazla özenle hazırlanmış modelleri inceleyelim.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/502432902176971994/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler