Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yün Keçe Bebek Modelleri

Keçe çalışmalarından yün keçe ile yapılmış harika örnekler hazırladık. Yün keçe süsleri ev dekorasyonunda severek kullanacaksınız. Bebek odası dekorasyonu için çocuk odası dekorasyonları için yapılan çalışmalar var galeride. Yine evlenen gençler için hazırlanmış kişiye özel fikirler mevcut. Evde kendiniz de yapabilirsiniz. Hobi çalışmaları ile satış yapabilirsiniz. Daha önce yün keçelerle benzer çalışmaların nasıl yapıldığından bahsetmiştik. Yün keçe çalışamıyorsanız normal keçelerle keçe süsler modeller hazırlayabilirsiniz. Kağıt üzerine kalıp hazırlayarak daha sonra keçe üzerine keserek en güzel modelleri hazırlayabilirsiniz. Yün keçe ile peri kızı yapımından bahsetmiştik. Aynı bebeği farklı şekillerde süsleyerek hazırlanmış birçok örnek var. Aşağıda modellerini inceleyeceğimiz örneklerde de kullanabilirsiniz. Sizde o modelleri çalışabilirsiniz. Yün keçe ile neler yapılır daha önce farklı çalışmalar da hazırladık. Papatya yapımını inceledik. Yıldız yapılını inceledik. Yün keçeden çalışmaları kütükler üzerine, fincanlar üzerine, teller üzerine sepet üzerine çalışabilirsiniz. Yün keçeden bebek yapımından oluşan, farklı figürlerden oluşan en güzel galeriyi inceleme zamanı. İşte en güzel netten derlediğimiz el emeği göz nuru yün keçe bebek modelleri.

Yün Keçenin En Güzel Modelleri

Küçük prens, kırmızı başlıklı kız, peri kızları, çiçekçi kızlar, bulut üzerinde kitap okuyan bebekler gibi birçok model var. Yün keçeden süsleri inceleyebilir beğendiğiniz modelleri hazırladığımız bebek yapımıyla tamamlayabilirsiniz. Yün keçe bebek modellerinde daha önce peri kıı yapımından bahsetmiştik. Aşağıda gördüğümüz bebeklerin çoğu öyle yapılıyor. Farklı şekillerde süsleniyor.

Yün keçe, şönil tel, keçeleme iğnelemesi kullanarak, ahşap çubuklar kullanılarak çeşitli aksesuarları kullanarak bebekleri yapıyoruz. Kafa için ten rengi yün keçe kullanacağız. İsterseniz ahşap boncuk etrafına sararak kafayı oluşturabiliriz. Bebeklerle veya farklı figürlerle yapılmış en güzel en yeni hemen yapmak isteyeceğiniz yün keçe bebek modellerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler