Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kumaş Oyuncak Modelleri

100 den fazla model var galeride. Erkek çocuklarınız ve kız çocuklarınız için yapacağınız oyuncaklarda sizlere fikir verecek modeller. Kumaş oyuncak modelleri, oyun halıları, oyun matları var galeride. Araba yolları, köprüler, plajlar, dağlar, ağaçlar… Harika çalışmalar. Beğendiklerinizi kızlarınız veya erkek çocuklarınız için yapabilirsiniz. Kumaş oyuncak modelleri için pamuklu kumaşlar veya keçeler kullanabilirsiniz. Elimde kalın keçelerim vardı. Onlarla kızıma yapacağım oyuncak hayalimde canlandı. Yanında da taşıyabileceği, tatile giderken, yolculuk sırasında arabada bile oynayabileceği bir oyuncak. Plaj olsun. Denize dökülen bir dere, her yer yeşil ve ormanlık. Huzur dolu bir yer. Artık geriye hayal dünyasında istediği gibi oynamak kalıyor.

Daha önce çocuklarımız için keçe süsler modeller, keçe sebze bahçesi yapılışı paylaşmıştık. Yine çocuklarınız için o şahane çalışmayı da yapabilirsiniz. Keçeden oyun evi battaniye yapımı ve daha birçok çalışma için ve daha fazla çalışma için önceki çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni modellerimizi görelim.

Kumaş Oyun Halısı Modelleri

Oyun halısı, oyun çantası gibi harika modellerimiz var. Çok beğeneceğiniz bir çalışma. Çocuklarınızın keyifle oynayacağı bir çalışma. Keçeden oyuncak, kumaş oyuncak modelleri yapabilirsiniz. Halıları çocuklarınızın sevdiği figürlere göre hazırlayabilirsiniz. Tam bir ev veya bir ormanlık alan, sıra dağların olduğu, dinozorların yaşadığı, sahillerin olduğu bir alan. Birazdan paylaşacağımız 100 den fazla modeli harmanlayarak güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Taşlardan veya tahtalardan yollar.

Ben her bir modeli inceledim ve bayıldım. Bu modeller sayesinde kafamda çok güzel örnekler oluştu. Ne zaman yaparım bilmiyorum ama bir gün mutlaka kızım için yapacağım. Sizde kız ve erkek çocuklarınız için yapmak isterseniz işte harika modeller.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/757027018594910854/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler